Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2013


Kapitalista77

Rekomendowane odpowiedzi

jack79

 

z tego co piszesz to polska jest na drugim dvd, ale na pierwszym rowniez jest male co nieco. czy moglbys pisac troszke jasniej bo nie lapie. czy z powyzszego wynika ze trzeba miec obie plyty ? widac ze drugi dvd to okolo 6gb. pierwszy rowniez cos kolo tego. czy z tego wynika ze potrzebne sa dwie plyty DL ? wyglada na to, ze ta wersja jest bez obcinek i nie wejdzie na np dwie plyty 4,5 gb ? napisz pare slow jak uruchomisz drugi dysk u siebie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mapy HIGH nie będą na dwóch płytach,bo takiej wersji nie ma się co spodziewać.Do tej pory tak nie było i nie wierzę,ze BMW nagle coś zmieniło do starego jakby nie patrzeć systemu :oops: :oops:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tu proszę okładkę do wersji HIGH.

http://www.bmwclub.ru/vb/attachment.php?attachmentid=598421&d=1382800034

 

Jasno z niej wynika jakie kraje są na jakim DVD. Narazie w sobotę nagrałem DVD1. Niestety jeśli chodzi o Polskę są na niej tylko główne drogi, nie ma adresów ani miast. Dzisiaj nagrałem DVD2, ale nie chce mi się iść do auta. Jutro dam znać czy chodzi i czy jest polska.

sfinks311 już 2013 ledwo się mieściło, więc pewnie postanowili to podzielić na kraje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hmm....masz rację ale już wolę wyrzucić POI itp. aby była na jednej płycie na na Polskę wolę zdecydowanie Dayton'a

 

Tak ale w 2013 jak wywaliłeś wszystkie języki i dodałeś fotoradary, to ledwo się mieściło na jednowarstwowej DVD. Teraz zajmuje to niecałe 4GB. A sprawdziłem działa wszystko, także można ciągnąć z tego torrenta co podałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tak ale w 2013 jak wywaliłeś wszystkie języki i dodałeś fotoradary, to ledwo się mieściło na jednowarstwowej DVD. Teraz zajmuje to niecałe 4GB. A sprawdziłem działa wszystko, także można ciągnąć z tego torrenta co podałem wyżej.

 

potwierdzam powyzszy cytat z jack79.

iso scalilem winrarem i wypalilem na plycie DVD R+ przez nero 12 pare tygodni temu, ale dopiero dzisiaj bylem w stanie sprawdzic wszystko w buni. mapa chodzi ok.

plytka DVD R- natomiast, wypalona tym samym programem wiesza sie i wywala bledy. dlatego zdecydowanie polecam DVD R+.

 

pozdrawiam przedswiatecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.