Skocz do zawartości

320I M52 Akumulator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie ;)

Jako, że zbliża się zima a moje ako potrafi robic mi rózne głupie sztuczki to czas na zmiane.

Powiem skąd decyzja..

Dzisiaj grzebie sobie pod maską, zmieniam żarniki z 8kk na 6kk, muza gra. Czas na test. Włączam światła a tu zonk ;/ Przekręcam kluczyk- zero reakcji.

Po prostu padł i podnieść sie nie chce.

Teraz stoi pod sportownikiem (;)) i sie reanimuje.

Więc wprost:

Jaki akumulator polecacie z własnych doświadczeń?

Dodam że posiadam skrzynie basową JBL GT5 1204BR i brak do niej kondensatora z racji jej mocy. Zdarza sie że uzywam jej na postoju.

Licze na konkretne odp ;)

Z BMW jest jak z seksem.. Po co latać na ręcznym jak można dać w pi*de ^^

http://images75.fotosik.pl/883/2efac5199f97deb3med.jpg


http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=202893

Moja mała :)

Opublikowano

Jak słuchasz muzyki z tubą na nieuruchomionym silniku to zamęczysz każdy akumulator.

 

Ostatnio jeżdżę tylko na Centra Plus i Centra Futura i problemu nie mam. Kiedyś miałem jakiegoś BOSCH'a i też było OK.

Jak słucham za długo muzy na nieuruchomionym silniku to prostownik idzie w ruch.

Opublikowano
ja mam włącznik pod kabel idący do radia

To źle, bo jak masz samochód na postoju i stacyjkę na pozycji 1 to masz zasilanie na kablu do radia, a co za tym idzie masz włączony wzmacniacz, mimo że np. nie słuchasz muzyki i radio masz wyłączone. W radiu powinieneś mieć kabel do sterowania anteną wysuwaną (przeważnie niebieski w kostce ISO) i do niego powinieneś podpiąć "Remote" ze wzmacniacza.

Opublikowano
  • Autor
ja myślałem o boschu s5. Mają dobre pojemności a co za tym idzie, jednak tak szybko by się nie poddał

Z BMW jest jak z seksem.. Po co latać na ręcznym jak można dać w pi*de ^^

http://images75.fotosik.pl/883/2efac5199f97deb3med.jpg


http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=202893

Moja mała :)

Opublikowano
Do Twojego modelu przewidzany był akumulator 12v 65Ah.Pamiętaj jeżeli włożysz większy o większej pojemności to będzie on nie doładowany tym bardziej,że masz tube,wzmacniacz a do tego jeżeli pokonujesz krótkie trasy to szybko skończy żywot ten akumulator ponieważ alternator nie będzie wstanie doładować baterii.Taka moja drobna rada.Tak jak ktoś już napisał,że dał włącznik osobny do wzmaka też taki posiadałem.

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Opublikowano
  • Autor
Sęk w tym, że zawsze słucham na wzmaku a podłączony mam poprzez kabel REMOTE który włącza go gdy zaistnieje taka potrzeba. Lecz pomyśle nad tym co pisałeś bo może rzeczywiście nie jest potrzebny większy

Z BMW jest jak z seksem.. Po co latać na ręcznym jak można dać w pi*de ^^

http://images75.fotosik.pl/883/2efac5199f97deb3med.jpg


http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=202893

Moja mała :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.