Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jade w nastepnym tygoniu obejrec to auto bo jutro wesele kolezanki ...srodek nie wyglada na zniszczony zobaczymy jak reszta . chyba ze sie ktos znajdzie z warszawy kto sie zna i obejrzy odplatnie zaoszczedzajac mi wycieczki ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
jade w nastepnym tygoniu obejrec to auto bo jutro wesele kolezanki ...srodek nie wyglada na zniszczony zobaczymy jak reszta . chyba ze sie ktos znajdzie z warszawy kto sie zna i obejrzy odplatnie zaoszczedzajac mi wycieczki ?

 

I co? Wybierasz się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO nic nie powiedzą, bo nie ma jej historii.

 

a to dlaczego?

ja widze wszystkie wizyty...

 

Zaciekawiłeś mnie sqrrally ;)

Zdradź nam tajemnicę przebiegów... :D

 

napisz grzecznego maila do helmuta, a poznasz tajemnice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej tajemnicy, bo nie ma żadnej historii. Piszę to trzeci raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnej tajemnicy, bo nie ma żadnej historii. Piszę to trzeci raz.

 

nie masz, ot cała tajemnica.

szwajcaria to nie polska, tam pracownik nie cisnie kita ludziom, tylko stara sie im pomoc.

 

Mnie zastanawia jedno, jak dziwnie ktos to roztłuk, ze wjechaly inne listwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary - ale cały czas czegoś nie rozumiem. Albo coś chcesz przekazać, albo ja za wolno czytam.

Ja Ci piszę - w bazie ASO nie ma historii serwisowej tego auta. Być może historia jest w serwisie który serwisował, ale nie wprowadził tego do bazy.

Jeśli masz jakieś inne info - to podaj, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pisze ze napisalem maila do szwajcara z prosba o potwierdzenie jakis wizyt w serwisie

w odpowiedzi dostalem wizyty serwisowe z datami przebiegiem i iloscia roboczogodzin przy kazdej wizycie

tego ze w polsce nie ma nie musisz mi tlumaczyc, w tym kraju wielu rzeczy nie ma

rzadko kiedy szwajcarzy wprowadzaja historie do ogolnej bazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kurcze zamieść to tutaj przecież ;)

 

BTW - ja nie pytam w Polsce, pytam w niemieckim w serwisie kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie to. Powtarzam od kilku lat, że jak jest auto ze Szwajcarii to wystarczy mail lub telefon i wszystko masz, ale jak do tej pory nikt tego nie robił, przynajmniej nie znam takich faktów. Nie mam pojęcia dlaczego zainteresowani tego nie robią. Szwajcarzy, gdyby było to możliwe to oprócz wyczerpujących informacji, zrobiliby wirtualną kawę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURCZE a moglby ktos napisac w ich jezyku tego meila ja sobie wysle ? bo ni e znam za bardz o ich jezyka a translator google to jest jedna wielka porazka.oczywisce wysl do jednego i drugiego a o najlepsze te koncowe pieczatki to jest holenderski serwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem po angielsku

faszystowskiego nie znam i nie trawie, nie robmy jaj to są rozgarnieci ludzie i pare prostych slow napewno zrozumieja

btw. jeszcze nie spotkalem sie ze szwajcarem ktory nie chcial mi pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.