Skocz do zawartości

E92 Coupe 335i WBAKF9C56BE247481


Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/show_item.php?item=2635479336

 

I to już ostatni :) jak będzie tak jak z porzednimi to już nie będę mącił tutaj tylko będę szukał w Raichu.

 

NUMER VIN: WBAKF9C56BE247481

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane pojazdu

 

Art. Wartość

Numer podwozia WBAKF9C56BE247481

Kod typu KF93

Typ 335I XDR (USA)

Typoszereg E E92 (MUE)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik N55

Pojemność skokowa 3.00

Moc 225

Napęd ALLR

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka LEDER DAKOTA/D1 KORALLROT (LCD1)

Data prod. 2010-10-29

 

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selektion COP relevanter Fahrzeuge

S203A ALLRADSYSTEM Napęd na cztery koła

S2MFA M LM RAEDER STERNSP. 193 M MISCHB. Obr. BMW, st. le. M spr. gw. 193

S2VBA REIFENDRUCKANZEIGE Kontrola ciśnienia w oponach (RDC)

S319A INTEGRIERTE UNIVERSAL-FERNBEDIENUNG Zintegrowana pilot uniwersalny

S322A KOMFORTZUGANG Funkcja dostępu komfortowego

P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S4BYA EDELHOLZAUSF.BAMBUS MASER ANTHRAZIT Wer. z drewna szlach. bambus antracyt

S4NAA INNENSPIEGEL MIT DIGITALEM KOMPASS Lusterko wewnętrzne z kompasem cyfrowym

S4NEA BLOW-BY-HEIZER Nagrzewnica Blow-By

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S544A GESCHWINDIGKEITSREGEL. MIT BREMSF. Regulacja prędkości z funkcją hamowania

S563A LICHTPAKET Pakiet oświetlenia

S570A STAERKERE STROMVERSORGUNG Silniejsze zasilanie prądem

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S615A ERWEITERTE BMW ONLINE INFORMATION Rozszerzona informacja BMW Online

S620A SPRACHEINGABESYSTEM Wejście głosowe

S639A KOMPLETTVORB. HANDY USA/CDN Instalacja tel. kom. kompl. USA/CDN

S688A HARMAN/KARDON SURROUND SOUND SYSTEM HARMAN/KARDON SURROUND SOUND SYSTEM

S693A SATELLITENTUNER VORBEREITUNG Instalacja radia satelitarnego BMW

S697A AREA-CODE 1 Area-Code 1 do DVD

S6AAA BMW TELESERVICES BMW Teleservices

S6ABA STEUERUNG TELESERVICES Sterowanie teleserwisem

S6FLA USB-AUDIO-SCHNITTSTELLE Złącze USB-/Audio

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S6UHA TRAFFIC INFORMATION Traffic Information

S6VCA STEUERUNG COMBOX Sterowanie Combox

S710A M LEDERLENKRAD M Kierownica skórzana

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S840A HOCHGESCHWINDIGKEITSABSTIMMUNG Dostos. do wysokich prędkości

S8S4A DECODIERUNG VARIABLE LICHTVERTEILUN Dekodowanie zmienn. rozkł. świateł

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S8TLA TAGFAHRLICHT FRONT UND HECK AKTIV Dummy-SALAPA

S8TNA TAGFAHRLICHT UEBER LICHTMENUE EINST Dummy-SALAPA

S925A VERSANDSCHUTZPAKET Ochronny pakiet wysyłkowy

 

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S524A ADAPTIVES KURVENLICHT Adaptacyjne doświetlanie zakrętów

S5AKA LED-LICHTELEMENTE Elementy oświetleniowe LED

S5DSA KOFFERRAUMNOTENTRIEGELUNG Odryglowanie awaryjne bagażnika

S645A RADIO-STEUERUNG US Radio v

S823A HEISSLAND-AUSFUEHRUNG Wersja dla ciepłych krajów

S845A AKUSTISCHE GURTWARNUNG Akustyczne ostrzeżenie o pasach

S850A ZUSAETZL. TANKFUELLUNG EXPORT Dodatkowe napełnienie zbiorn. na eksport

S853A SPRACHVERSION ENGLISCH Wersja językowa, angielski

S876A FUNKFREQUENZ 315 MHZ Częstotliwość radiowa 315 MHz

S992A STEUERUNG KENNZEICHENBEFESTIGUNG Sterowanie mocowania tabl. rej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Tak się składa że jestem właścicielem opisywanego 335Xi. Człowiek który zadzwonił uprzedził na wstępie że szuka samochodu dla swojego tatusia już ponad pół roku. Oczywiście na samym początku rozmowy został poinformowany że samochód był uszkodzony, że z części blacharskich wymienione zostały 2 błotniki, maska oraz zderzak, a także że podłużnice NIE BYŁY uszkodzone i naprawiane. Dostał możliwość sprawdzenia pojazdu na jakiejkolwiek stacji w celu potwierdzenia tego co powiedziałem jak również potwierdzenia zbieżności pojazdu. Prawda jest taka że w tej cenie nie można mieć samochodu z tak małym oryginalnym przebiegiem który nie miał jakiejś przeszłości. Wartość nowego w salonie to 300tyś. Więc jeśli ma być w 100% bezwypadkowe i z małym przebiegiem to oczywiście niech Pan szuka u zachodniego sąsiada, tylko niech nie liczy że znajdzie w tej cenie. Nie można mieć wszystkiego :) Mój jest solidnie naprawiony każdy serwis może to sprawdzić i potwierdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie potwierdzam. Przy rozmowie telefonicznej odrazu dostałem informacje że auto było uszkodzone, jak uszkodzone i naprawione przez wyżej wymienionego Pana. Do tego była zgoda na sprawdzenie w dowolnym ASO i jak dobrze pamiętam to miał Pan faktury na naprawę(nie jestem pewien bo juz z kilkoma włascicielami takiego auta rozmawiałem). Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Chciałem zobaczyć tylko jak poważne były obrażenia.

 

Nie neguję jakości naprawy i nie nazywam Pana oszustem w żadnym wypadku. Od razu uczciwie się Pan przyznał że auto było naprawiane.

 

Właśnie dla takiego powodu jak Pan napisał, budżet jest chyba za mały na auto bezwypadkowe. Dlatego chyba zejdziemy z marzeń i tata pójdzie i kupi sobie nową x3 tak jak ja zrobiłem.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej od razu w opisie podać co było z autem? Brak wpisu o bezwypadkowości teraz już niewiele mówi zwłaszcza, że ma różne znaczenia, a ta definicja nie jest "dopracowana" Kolega Eos nie miał za bardzo innej alternatywy, jak w rozmowie przed słowem dzień dobry, od razu poinformować co się działo z autem. Zwłaszcza, że odezwał się już po ujawnieniu stanu faktycznego. Moim celem nie jest jakieś dochodzenie ale myślę, że powinno się napisać, auto sprowadzone jako uszkodzone, zdjęcia itp. Tylko kto by wtedy zadzwonił :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no żeby nie było dzowniłem do kolegi Eos przed wstawieniem postu.

 

Uczciwość mnie powaliła szczerze mówiąc. Bo takie rzeczy że auto było bite to się najczęsciej dowiaduje na stacji kontoroli i wtedy jest tekst w stylu "eeee no moze tak, ale to pewnie była jakas mala stluczka parkingowa, a poza tym to ja taka sciagnalem z Niemiec i nie wiem co sie dzialo wczesniej". A tutaj odrazu sie dowiedziałem co i jak. U mnie wielki plus za to :) Sam tak robie że mówie od razu co jest nie tak z samochodem i wiem jak to odstrasza klientów, przez to nie moglem swojej 7er sprzedac.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby sprzedawca nie ukrywa że auto jest po poważnym dzwonie, ale to tylko dzięki temu że można łatwo sprawdzić historie pochodzenia (zdjęcia). Tylko dlaczego zawyża rok produkcji ? to jest świadome wprowadzanie ludzi w błąd. :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok produkcji to już normalna praktyka na polskim rynku.

Auto raczej straszy na zdjęciach z USA (co nie znaczy ze jest jakos potwornie uszkodzone - po prostu nei jest podpicowane) ale szczerze powiem ze jeszcze nie widziałem samochodu, który dostałby "między oczy" - czyli w belke przednia i podłuznice nie zostałby odkształcone do środka praktycznie w 100% uszkodzen conajmniej jedna podłuznica łamie sie do środka. Tu nie ma siły - czysta fizyka - belka nie pęka tylko sie odkształca w tym wypadku widac ze uszkodziła obie chłdnice wiec to jakies 15cm w strone silnika, belka niestet sie nie naciaga więc prosta sprawą jest ze podłuznica sie ugieła.To ze na zdjeciach wygląda na prosta "z czoła" nie znaczy wcale ze nie ugiela sie przy kielichu. A poza tym prawej podłuznicy nie widzimy.

 

Fakt, faktem cena jak za 335i z xDrive bardzo atrakcyja i gdybym szukał takiego auta to pewnie bym sie zainteresował

 

Auta nie widziałem na żywo tak sobie tylko głośno myśle. Ale z własnego doświadczenia wiem, że uszkodzonych aut nie ogląda sie po zdjęciach, bo zazwyczaj nie widac 70% uszkodzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe jak z geometrią podwozia?czy jest wszystko w porządku?

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, faktem cena jak za 335i z xDrive bardzo atrakcyja i gdybym szukał takiego auta to pewnie bym sie zainteresował

 

Auta nie widziałem na żywo tak sobie tylko głośno myśle. Ale z własnego doświadczenia wiem, że uszkodzonych aut nie ogląda sie po zdjęciach, bo zazwyczaj nie widac 70% uszkodzen.

 

 

Wiesz no to najdroższe auto na allegro :) I też się właśnie zastanawiamy czy by nie wziąć jej jednak, po uprzedniej wizycie w ASO, czy jednak niech sobie tata kupi nówke sztuke X3 i tyle, bo to podobna kwota.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli najważniejszym kryterium doboru jest dla ciebie powalająca uczciwość sprzedawcy, to jrdz wreszcie obejrzeć auto na żywo. Podchodzisz do tematu jak pies do jeża, wiesz już prawie o nim wszystko, wystarczy skonfrontować fakty na miejscu. Wez pod uwagę to co napisał Bronx.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście 335i nie ma co porównywać do x3 to są zupełnie inna klasa.Radzę dobrze obejrzeć 335 w aso i po kłopocie

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym wybierać pomiędzy salonową X3 a tym 335 , to bez zastanowienia brał bym X3, tylko że trzeba jeszcze z 50 tyś. dołozyć.

 

Dziwię się twojemu tacie że ma taki rozrzut co do auta, bo X3 to całkiem inne auto od E92 ( do innych zadań)

ja tu widze tylko jedno rozwiązanie, kupić obydwa modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając że ja bym fury z usa nie kupił to nie chodziło mi o to, chodzi mi o to że nie rozumiem - szuka 335 a jak niedostanie to weźmie nowe x3 ...

kryteria poszukiwania się kłócą, ja x3 bym nie wziął, jeśli już z x to x5, a jak nowe to bym brał 330d turasa nowego bo jest już dostępny

335 i x3 to różne samochody, do czego innego, inaczej jadą i inaczej wyglądają

proponuje przejechać się 2 -3 wozami w aso i ocenić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie kupię na razie nowego, kupienie nowego nowego tylko dlatego że nowy a goły biedak ze słabą jednostka jest nie dla mnie

nowe x3 nawet do 180 tysi szału nie zrobi z wyposażeniem

żeby było fajnie to 270 tysi trzeba wyścielić za 330d/i

a zgadza się porównywanie 335 z x3 ? też nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak ja bym kupowal dla siebie to by inaczej bylo, bo bym lyknal ta 335i. Ale tata sie zastanawia wlasnie albo 335i albo x3. poprostu :) nikt mu nie moze zabronic.

Będziemy pewnie jechac w przyszlym tygodniu zobaczyc ta 335i, jak jeszcze bedzie stala :)

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy x3 nowe jest biedne za taka kase ja zapłaciłem 170k zl z rabatem 12k zl i jestem zadowolony. Rzeczywiście szału nie robi ale generalnie jest bardzo ok. Ma wszystko co jest potrzbne. Przesade i luksus mam w e38.

Ale to nie o tym temat.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

BMW to nie samochód. BMW to styl życia. :D


4.0 V8 LPG 4 gen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam auto co dostało między oczy i nawet lampy są ok :) poleciał : zderzak , maska , pas przedni , wzmocnienia , strefy zgniotu , chłodnica cieczy i klimy , poduszki czołowe i napinacz pasów pasażera (kierowcy jest cały , miał zapięte pasy , a pasażera nie było). Jest to auto przednionapędowe

 

EDIT

wózek zawieszenia też oberwał , latarnia dotarła do niego :)

Edytowane przez bakukamil
Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to autko, o ktorym mowa jest po takim pier.... [<- ostrzezenie by Mod]ze sie nawet KANAPA TYLNA przestawila... O czym tu wogole myslec... Wazniejsze jest zycie czy kolor skory i ilosc KM pod maska? :duh:

Po drugim takim dzwonie moze nie byc za wesolo.... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.