Skocz do zawartości

Radio CD Buisness - problem z wyświetlaczem


emas66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taki problem z wyswietlaczem w radiu CD Buisness w BMW 116i 2005r. . Raz działa, a raz nie tzn. nie wiem od czego jest to zależne ale zdarza się tak że po włączeniu radia jest tylko lekkie podświetlenie radia brak jakichkolwiek informacji o stacji radiowej itp, godziny również nie ma . Gdy włączę i wyłącze kilka razy radio i zapłon to czasem zacznie normalnie działac, ale niekiedy i to nie pomaga. Nie mam pojęcia co jest przyczyną bo są takie dni , że przez cały dzień radio a dokładnie wyświetlacz działa jak należy mimo kilkunastu włączeń, a czasem jest problem bo nic nie pokazuje... Denerwuje mnie to strasznie a także fakt, że nie jestem w stanie zdiagnozować przyczyny dlatego zwracam się do was.

Bardzo proszę o pomoc :) Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że z takim problemem borykają się radia Professional

 

 

Widziałem kilka razy na Allegro gości oferujących naprawę. To chyba nic skomplikowanego, więc myślę że jak wyciągniesz radio i zaniesiesz do fachowca to się tym zajmie. To może być tylko i wyłącznie radio, na pewno nic z komputerem. Nawet jeśli okaże się że masz radyjko do wymiany. Cena radia business na allegro jest niewielka, zawsze możesz sobie kupić Pro bo wygląda fajniej :) mam jedno do sprzedania jakbyś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.