Skocz do zawartości

X3 (F25) 28i - Oficjalny test


wodzik2

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam od siebie,że komfort jazdy zmienia się odczuwalnie w zależności od grubości opon.Dzisiaj zmieniłem letnie 18" na 17" zimowe i faktycznie stwierdzam różnicę na korzyść 17-stek.Jednak w planie mam kupno 19" lato :8) przeboleję komfort w lecie,za to zimą sobie odbiję :D

Do kolegi @spin-bierz oryg.BMW19" lato a 17" zima.19-stki są przepiękne nie ma co żałować(sam słuchałem rad innych i kupiłem 18" teraz żałuję)

Dodam jeszcze że 3/4 roku jeżdżę po drogach europy zachodniej,resztę po Polsce,znam te nasze dziury-możliwe,że na nasze drogi 19" będą zbyt ekstremalne,choć na 18" nie czułem żadnego dyskomfortu.Decyzję pozostawiam Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na wsi i dojazd do domu mam 800m szutrowa droga, ktora bywa w roznym stanie.

Na 19" z EDC jak dla mnie komfort w trybie comfort jest wiecej niz dobry. Na zime zakladam 18". Nad mniejszymi wogole sie nie ma co zastanawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie mam mniej wrazliwy tylek, a bujajace auta wywoluja u mnie chorobe morska.

Uwazam, ze z EDC zawiesznie w F25 sprawuje sie bardzo dobrze, niewiele gorzej niz w 5GT na 20".

X3 juz na 18" wyglada slabo, a co dopiero na 17"...

 

Ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie mam mniej wrazliwy tylek, a bujajace auta wywoluja u mnie chorobe morska.

Uwazam, ze z EDC zawiesznie w F25 sprawuje sie bardzo dobrze, niewiele gorzej niz w 5GT na 20".

X3 juz na 18" wyglada slabo, a co dopiero na 17".

A na jakich kołach się bujasz, jeśli nie jest to tajemnicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakich kołach się bujasz, jeśli nie jest to tajemnicą?

Pisalem w poprzednich postach, ze na 19" na lato i na zime planuje 18".

 

Tez o maly wlos dalem sie namowic na standardowe 18" co daja w Mpacku i to by byl najwiekszy blad przy zakupie tego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz... F25 x20d osiagami nie powala. Mialem testowke przez weekend i spalanie mialem w okolicach 10 litrow. IMO, jak na osiagi jakie oferuje ten silnik w F25, to sporo. Za to ostatnio testowalem X1 LCI z tym motorem i to juz jezdzi calkiem przyjemnie. Waga robi swoje.

 

Tez mi sie marzyla F31 28i w xdrive, jednak ze wzgledu na miejsce zamieszkania i trzyosobowa rodzine, stanelo na F25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz... F25 x20d osiagami nie powala. Mialem testowke przez weekend i spalanie mialem w okolicach 10 litrow. IMO, jak na osiagi jakie oferuje ten silnik w F25, to sporo. Za to ostatnio testowalem X1 LCI z tym motorem i to juz jezdzi calkiem przyjemnie. Waga robi swoje.

 

Tez mi sie marzyla F31 28i w xdrive, jednak ze wzgledu na miejsce zamieszkania i trzyosobowa rodzine, stanelo na F25.

 

Nie wiem jak to możliwe. Jeżdżę F25 2.0 od roku, nie należę do osób które jeżdżą delikatnie, często krążę po mieście i spalanie 8.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to możliwe. Jeżdżę F25 2.0 od roku, nie należę do osób które jeżdżą delikatnie, często krążę po mieście i spalanie 8.2

Normalnie. Wszystko zalezy od prawej nogi. Mi 28i pali pod 13l, a sa ludzie co pali im 10-11l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem jak to możliwe. Jeżdżę F25 2.0 od roku, nie należę do osób które jeżdżą delikatnie, często krążę po mieście i spalanie 8.2

 

Jazda po mieście, może być różna - jak masz krótkie dystanse i często stajesz (a silnik gaśnie i startuje po chwili, a nie po np. 30+ s.) to spalanie będzie wysokie 8-9l - jak jest mały ruch i płynnie się jeździ to spokojnie możesz zejść <7,5l.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.