Skocz do zawartości

F30 - zakup


hektorrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

sklaniam sie ku zakupowi nowej 3 w sedanie 320i lub 320d

Aczkolwiek nie ukrywam ze wolalbym coupe z tym iz nie moge doszukac sie informacji kiedy bedzie ona dostepna w PL w salonach orientuje sie ktos z was?

 

A propo 3 nowej mam pare pytan:

 

1. Auto chce kupic w leasing czy jest sens kombinowac z brokerami ? co pisze do jakiegos to pozniej dochodzi mase jakis dodatkowych kosztow i suma sumarum roznice nie sa tak duze.

2. W wypadku zakupy od brokera jak jest z gwarancja i przegladami auta w ASO normalnym ?

3. Mam spory dylemat co do wersji silnikowej kupic na oske czy 4x4 z racji tego iz raczej jezdzilem autami przednionapedowymi i 4x4 boje sie troche zimy i deszczu w aucie tylnionapedowym...

4. Zna ktos moze salon w PL, ktory ma fajna wersje 3 ale w dobrej cenie (moze byc jakies auto wystawowe)

5. Jak sie ma spalnie do danych producenta?

6. Za ile minimalnie mozna po targach od salonu kupic 320i i 320d ? (zakladajac podstawowa wersje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sklaniam sie ku zakupowi nowej 3 w sedanie 320i lub 320d

Aczkolwiek nie ukrywam ze wolalbym coupe z tym iz nie moge doszukac sie informacji kiedy bedzie ona dostepna w PL w salonach orientuje sie ktos z was?

Chyba nie wcześniej jak za rok

 

1. Auto chce kupic w leasing czy jest sens kombinowac z brokerami ? co pisze do jakiegos to pozniej dochodzi mase jakis dodatkowych kosztow i suma sumarum roznice nie sa tak duze.

2. W wypadku zakupy od brokera jak jest z gwarancja i przegladami auta w ASO normalnym ?

3. Mam spory dylemat co do wersji silnikowej kupic na oske czy 4x4 z racji tego iz raczej jezdzilem autami przednionapedowymi i 4x4 boje sie troche zimy i deszczu w aucie tylnionapedowym...

4. Zna ktos moze salon w PL, ktory ma fajna wersje 3 ale w dobrej cenie (moze byc jakies auto wystawowe)

5. Jak sie ma spalnie do danych producenta?

6. Za ile minimalnie mozna po targach od salonu kupic 320i i 320d ? (zakladajac podstawowa wersje)

1. Ja bym nie kombinował tylko skupił się na negocjacjach z salonem

2.

3. Masz kontrolę trakcji, ABS, ESP, itd... wiadomo, że 4x4 będzie szybsze i pewniejsze na śniegu/deszczu ale na suchym już nie a do tego więcej pali - decyzję musisz podjąć sam :)

4. Chyba salony ze sobą współpracują - idź do pierwszego lepszego i poproś o ofertę na auta powystawowe/demo

5. Nijak. Auto pali w zależności jak się jeździ. Mi na przykład moja 320d pali 8,6 a innym ten sam silnik potrafi spalić poniżej 6 litrów

6. 8% rabatu jest realne do osiągnięcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.