Skocz do zawartości

E91 - gdzie i jaki Chiptuning do 335d


piotrek71207

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proponuję poczytaj forum i opinie o różnych osobach i firmach które tym się zajmują, ja ostatecznie wybrałem się do Grzegorza z GC-S Tuning w Krakowie. Z resztą nie ja pierwszy korzystałem z jego doświadczenia w chiptuningu.

 

Poczytaj sobie wątek : viewtopic.php?f=70&t=130083

Masz tam masę informacji wykresów, także z 335d.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z CompSportem. Odpowiedzieli że przy tym modelu bezpieczny wariant to 320-330KM i 660Nm. Cenowo przystępnie więc chyba skorzystam. Robił ktoś coś u nich?

 

Firma znana i raczej lipy ci nie zrobią, bynajmniej nie słyszałem. Oni się bardziej w autach z grupy VAG specjalizują ale beemke też dłubną.

Napisz skąd jesteś wtedy łatwiej będzie dać ci namiary na sprawdzonych doktorów z twojej okolicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj firmy która nie osiadła już na laurach, wiem że wiele firm które już działają koło 10 lat na rynku tak się właśnie zachowuje, "jadą" na wypracowanej opinii

ja robiłem w wawie (R Performance ) a bliżej miałem wiele innych firm

co najważniejsze, odmówią roboty jak silnik będzie w kiepskim stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko szybkie. Okazało się że mój kumpel - który głównie do tej pory robił LPG (Subaru) itp wyposażył warsztat w hamownię i robi chiptuning. Podpisał umowę z Vtech i może mi wrzucić gotowy program (wedle V-tech - 320 km i 680Nm) Cenę jaką mi powiedział to równo 50% tego w Compsport. Co sądzicie? Warto przy tak niskich kosztach czy jednak takie auto wymaga indywidualnego podejścia? Co byście zrobili na moim miejscu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.