Skocz do zawartości

przednie lampy e36 nietypowy problem


marko25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak w opisie mam stare lampy z coupe lezały około roku niepotrzebne z uwagi na to ,że posiadam xenony postanowiłem je wsadzic to mojego compacta zamiast zwykłych

lampy leżały na dworze i wleciało troche sufi do srodka chce je otworzyć zeby je wyczyscic ale mam problem bo nie wiem jak !!!

może ktos z was ma takie same i otwierał juz zeby klosz wyczyscic /wymienić

konkretnie chodzi o ten model

 

http://allegro.pl/lampy-reflektory-bmw-e36-sedan-ringi-chrome-tuning-i2553146729.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahhaahahahaha, kolego kumpel ma takie samo badziewie. Ostatnio popaliły się diody w ringach i te postojówki. Walczyliśmy ponad godzinę z jedną lampą :x Wkońcu się udało. Podgrzewanie opalarką, tylko z uwagą na plastik i delikatne rozchylanie klosza od reszty(wcześniej rozepnij klipsy i odkręć śróbkę pod uszczelką w okolicy kierunkowskazy - innych śróbek nie ma, a to co twierdzisz że widać to trzymają lustro do klosz i po rozłożeniu je zobaczysz) :? Dalej wyczyszczenie tego badziewiarskiego kleju co to trzyma i wymiana diodek. Tera się cieszy bo działają. Ale powiem ci osobiście bym tego nie założył.

Miłej pracy :cool2:

"Nieudana Operacja To Połowa Udanej Sekcji"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzięki za odpowwiedz tak też własnie zrobiłem

dostałem sie do srodka i faktycznie te 4 śrubki trzymają lustro :oops:

ale jednak wstrzymuje sie zostawiam oryginalne nie bedę kombinować z plastikami niech leżą dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.