Skocz do zawartości

BMW E36 328 SKRZYNIA BIEGÓW


bmw328coupe

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !

Problem jest następujący .. Kupiłem BMW e36 328 skrzynia biegów manualna. Od momentu kupna samochód podczas jazdy (chodzi głównie o nagłe prześpieszanie itp.) dostawał mocnych wibracji okolice skrzyni biegów. Nie przejmowałem się tym , bo myślałem jak to najczęściej bywa - poszła podpora wału albo gumy skrzynia - wał itp. No niestety po wymianie tych wszystkich rzeczy wibracje nie uległy zmianie. Podnieśliśmy bmw na podnośniku , oglądaliśmy łapy od skrzyni no i okazało się ,że było coś tam kombinowane tzn. łapy pod skrzynią są przerobione - włożone tulejki aby skrzynia była wyżej , nowe dziury od mocowań itp. patrząc na skrzynie to jest lekko obrócona. Czyli pewnie wychodzi na to ,że jest od innego modelu bmw. I teraz następuje pytanie , czy jest możliwość wibracji własnie poprzez tą ''inna'' skrzynie , od jakich modeli bmw pasuje skrzynia do e36 328 1997e coupe . Po prostu szukałem na necie i nie wiem jaką mam kupić , są oferty na allegro gdzie ludzie oferują skrzynie biegów do 328 ale nie wiem czy jest dużo rodzajów więc po co mam się pakować w koszty. Z góry dzięki na odpowiedź i wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.