Skocz do zawartości

BMW 330xi Touring e46


lars

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy miał ktoś takie dziwne objawy, że jak ciśnienie w przednich oponach spada do 2,1 z 2,4 bara (2,4 zalecane na tabliczce znamionowej) to pojawia się drżenie kierownicy? Generalnie moje BMW jest bardzo wrażliwe na spadki ciśnienia w oponach dlatego sprawdzam je bardzo często... Może to być objaw jakiś problemów z zawieszeniem? Czekam na Wasze rady.

Pozdrawiam

Bierz Mnie Wszędzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dużym stopniu będzie to zależało od rodzaju opon jakie masz, ale wartało by sprawdzić czy nie tnie ci opon itp sprawdzić luzy na wahaczach, łącznikach stabilizatora itp

Darmowa diagnostyka, programowanie - Nowy Sącz i okolice, kontakt PW


Moja galeria: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=173808


BMW E46 320Cd CR EU4 Coupe

Scania 124l 420KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opona dobra bo Michelin Primacy HP 225/45/17 i to nowa ale kto wie, może opona jest do wymiany jedna i od tego drga. Zamienię przód z tyłem i się okaże. Luzy mogą być tylko na tulejach wahaczy albo na sworzniach wewnętrznych bo reszta jest nowa.

Zobaczymy.

Bierz Mnie Wszędzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ew. zbieżność sprawdź, jak auto będzie rozkraczone to też będą bicia przy większych prędkościach, kółka wyważone? Pozatym nie jest powiedziane że to kółka z przodu mogą być winne, drgania mogą się przenosić z tyłu na układ kierowniczy.

Darmowa diagnostyka, programowanie - Nowy Sącz i okolice, kontakt PW


Moja galeria: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=173808


BMW E46 320Cd CR EU4 Coupe

Scania 124l 420KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła wyważone ale każy wyważa innaczej więc nigdy nie wiadomo jak to z wyważeniem... Geometria świeżo zrobiona, albo felga, albo opona albo trzęsie od napędu przy reduktorze mam luz na wyjściu małego wałka więc może to... Ale ciśnienie nie miało by na to wpływu. Zobaczymy. Walczę dalej.

Pozdrawiam

Bierz Mnie Wszędzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.