Skocz do zawartości

524 td


kowal4217

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm.nie bardzo wiem ,czy to jest odpowiedz pytaniem na pytanie ,czy też chęć pozyskania więcej informacji.....bo rzeczywiście trzeba dłużej przytrzymać na rozruszniku jak silnik ma swoją temperaturę noi pedał gazu prawie przy podłodze wtedy poszrpuje silnikiem i odpali , jak odpali zachowuje pracę bez zastrzeżeń . Na zimnym silniku pali ale jest efekt jakby jeden cylinder nie palił i przy tym kopci na jasno niebiesko , po dłuższej chwili wszystko się normuje i pracuje ładnie i cicho ,równo .Ktoś mi powiedział że trzeba ustawić zapłon bo to jego kwestia ale nie wiem jak to się robi.Naszykowałem ftryski na podmianę , ale to podobno nie to....ciśnienie na cylindrach jest ok noi prędkość sprawdzałem na autostradzie 160 km ale z wiatrem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była chec pozyskania wiecej info.

Szczelnośc układu paliwowego miedzy zbiornikiem a pompą wtryskową?

Paliwo samoistnie sie nie cofa?

Na zimno kuleje na jednym cyl.-wszystkie świece sprawne?

Twój motorek jest z DDE wiec wchodziłoby w rachube ustawienie dawki i kąta wtrysku (który nazywasz zapłonem) na kompie.

Kąt wtrysku ustawisz również konwencjonalnie-czujnikiem zegarowym.Nie jest to łatwe,wiec lepiej poszukac kogoś oblatanego w tym temacie.

Martwiłoby mnie to słabe odpalanie na ciepło..zwiastuje umierajacą pompe. Ale oby nie.

http://images75.fotosik.pl/97/7ea837af20c745c4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.