Skocz do zawartości

E61 525d Jak wyłączyć czujniki ruchu od alarmu?


macpraw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki mały problem: dość często wożę ze sobą psa w bagażniku, a ponieważ pies jest z tych obronnych, to jak ktoś za blisko (wg niej - bo to suka) przejdzie koło samochodu to zaszczeka. W tym momencie włącza się alarm. Jak wyłączyć czujki ruchu? W każdym normalnym :wink: samochodzie jest to prosty zabieg. W E61 nie potrafię do tego dojść!

 

W ASO uznali, że producent nie przewidział takiej możliwości :roll:

 

Auto jest z 2007 roku po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedliftowej jest tak, że dwukrotne naciśnięcie przycisku zamykania powoduje wyłączenie czujnika ruchu. Nie jestem jednak pewien na 100%. Widziałem to chyba w instrukcji obsługi i u mnie to działa, chociaż mój piesek nie jest raczej agresorem .
peace & love
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Capaz możesz mi coś dokładniej podrzucić? Ewentualnie jakoś można Cię złapać na Śląsku? Widziałem, że koledze z Cieszyna coś robiłeś.

 

Podwójne naciśnięcie kluczyka nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

A czy da sie calkowicie zdeaktywować alarm? Będę niedlugo korzystał z promu i nie chce aby alarm uruchomił się od drgań i falowania promu. poniewaz w kabinie bede mial psa.Czy podwojne nacisniecie przycisku zamykania deaktywuje alarm kompletnie czy tylko czujnik ruchu?

 

Dodam że ja mam e60 przed liftem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja to robię tak:

 

Wchodzę tylnymi drzwiami i naciskam na przycisk zamykania auta (w środku pod przyciskiem świateł awaryjnych) , wychodzę i zatrzaskuję drzwi (zawsze upewniając się czy kluczyki nie zostały w środku :) )

 

Wtedy auto jest zamknięte, ale z nie aktywnym alarmem. Auto można bujać, trąbić krzyczeć czy szczekać i nic.

 

Alarm uruchamia się zamykając auto z pilota, lub kluczykiem z zamka.

 

P.S. Wejść trzeba od tyłu ponieważ drzwi od kierowcy się nie zatrzaskują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.