Skocz do zawartości

Po zmianie na manual obroty 2500rpm 525TDS


MaksymW

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Chłopaki potrzebuje rady. Zmienił koleszka skrzynie automatyczną na manual, po tym jak odpala ma obroty 2500rpm i nie chcą zejść. Próbowałem je zbić ISTA niżej ale nie reaguje wogóle. Cos blokuje, do tego na zegarach jest zaświecony błąd skrzyni (trybik). Czy mogliśmy o czymś zapomnieć? Odpala normalnie ale jest problem tylko z obrotami 2500rpm i nie działa obrotomierz. Dodam że licznik z automata ma 3 wejścia a z manuala ma 2 wejścia. Ktoś coś może wie? Myśle że to przyczyną jest ten błąd skrzyni automatycznej podawanej z silnika, ale jak jest manual to wystarczy obejść tylko ten błąd. Jeśli chodzi o błędy które wyskoczyły na kompie to tylko że za wysokie obroty, drehzahl coś takiego. Nic nie mówił ten błąd konkretnego.

Pozdrawiam,


Maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem zielony, ale ostatnio ktoś pisał o tym, że jego ojciec zmieniał automat na manuala, mechanik przeprogramował komputer, ale był taki problem jak u Ciebie.

 

edit:

 

znalazłem :)

viewtopic.php?f=71&t=183887&p=1335624&hilit=ojciec#p1335624

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9u4h0flHW1qarea0o1_500.gif

Posiadam sporo części z e34 na sprzedaż. Kompletny silnik M20B20.

GG: 12785321

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też znalazłem ten temat ale nic tam konkretnego. OK koledzy, sytuacja poszła do przodu. Podłączyłem sterownik silnika ten oryginalny z automata i licznik też oryginalny z automata do innej E34 z tds ale która ma oryginalnie manual - I CHODZI IDEALNIE. Tylko ISN przepisałem w EWS i odpaliła, ma normalne obroty. Czyli coś jest z instalacją! Prawda?

Pozdrawiam,


Maks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.