Skocz do zawartości

E53 montaż dynavin


chester43

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest z Chinolami lub cos zle podlaczyles?

Tylko spokojnie bez nerwow kolego zebys czasem nie zrobil jakiegos spinola.

Powodzenia kolego w dalszej pracy a napewno rozwiazesz problem,chyba ze to bedzie wina sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz , tyle razy juz naprawiałem tunera, gps , zmieniara też mi padła :cry: żygać mi juz sie chciało na te niemieckie gowno, zobaczymy jakie będzie chińskie :D chciałbym tylko żeby mi ktoś napisał całą pracedure montażu tego badziewia , tzn , czy ktoś sam to montował :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie nr byly na stronie Dynavina w dziale montazu wiec myslalem ze bedzie gucio. A poradziles juz sobie ze sterowaniem z kierownicy??Myslalem ze brales takie z internetem. A muza gra lepiej niz ori?? Jeszcze jedynie mozesz zapytac tych co na allegro sprzedaja radyjka bo moze cos wiedza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest internet , a muza gra o niebo lepiej niż w orginale , podczepiasz pod niego wszystko, aipoda i te inne wszystkie gadzety,ma usb itd......... i nie musze co granice wymieniać płyt do gps :D przetłumaczyłem z norweskiego------Nowy model z cyfrowym wyświetlaczem o rozdzielczości 800x480. dostosowane do: BMW 5-E39 (1995-2003) / BMW X5 E53 (2000-2007) / M5 (1995-2003) Kompletny system, który obejmuje wszystkie potrzeby w zakresie rozrywki samochodowej . Odtwarzacz posiada większość tego, co może być potrzebne w samochodzie. Na przykład: ekran dotykowy do bezpośredniego użycia na ekranie. format 16:9 DVD/VCD/2.0/MP3/MP4 (DIVX / CD / Picture-CD. antywibracyjny i porażenia prądem ochrona. Micro-SD czytnik kart pamięci z obsługą MP4, DIVX JPEG, MP3 i WMA, radio AM / FM z systemem RDS. 4 x 40 wzmacniacz o mocy z dwustrefowa regulacji. 4 wyjścia audio basowy +, 2 wyjść wizyjnych, 2 wyjścia audio / 1 wejście AV i 1 wejście audio. Bluetooth głośnomówiącego telefonu komórkowego. Połączenie USB dla pamięci USB itp. z przodu. Wsparcie dla iPoda. (kabel w zestawie) Wsparcie dla kierownicy. Przewód sygnałowy do automatycznego lusterko aparatu. Analogowy odbiornik TV. Wbudowany GPS z pełnym mapa Europy i nauki norweskiego . NB. Niektóre samochody z dużym ekranie w radiu będzie miał problemy z używaniem tego odtwarzacza. Jeśli tak, to musi być nowy kabel od deski rozdzielczej do bagażnika. Ten 5-metrowy kabel jest opcjonalny i muszą być zamawiane osobno. kable są normalnie w magazynie i koszty KR 500 -. r. Zobacz zdjęcia z tekstem pokazując radia w kwestii Wyślij mi zdjęcie swojego radia, mogę powiedzieć, jeśli jest "Plug and Play" czy nie. Niektóre modele z serii 5 i serii X5 DSP. Może to powodować problemy, ale my mamy rozwiązanie tego problemu. Wszystkie niezbędne do montażu sprzętu i przewody w komplecie. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać pełną specyfikację. PS. Wszystkie nasze kamery cofania może być dostosowana do tego systemu. Przy zamawianiu aparat z Multimedia Gracz, dajemy 20% zniżki na lusterku aparatu i zestawów kabli. PS. ostatni dostawa ma nowych screenów iz tego powodu niektóre zdjęcia mogą być mylące. wygląd odtwarzacza jest inaczej dokładnie to samo i dokładnie dostosowane do BMW E39 i E53 * Kupuj bezpiecznie z zarejestrowanym . firma, która działa w branży od ponad 20 lat Kupujący otrzymuje VAT wyszczególnioną w fakturze, która również pochodzi jako gwarancję zakupu. * Forma rozliczenia: Kup teraz, CoD podstawie mianowania lub przedpłata na konto firmy. Porto Kr 150 - jako zarejestrowany opakowaniu. . Albo Kr 219 -.. o wysyłce za pobraniem Kliknij na logo w prawym górnym rogu, aby przejść bezpośrednio do naszego sklepu internetowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Witam.

Nie chcąc zakładać nowego tematu mam pytanie.

Gdzie można kupić ten 5m przewód z kostkami fakra i jaka jest cena ? Przeglądałem neta i kiedyś na niego trafiłem ,a teraz nie mogę namierzyć wyskakuje mi przedłużka anteny z wtykami fakra :roll:

Lepiej zakupić czy bawić się samemu kupując kostki fakra i zarabiać przewody? Nie wiem czy to ma sens i jakie są koszta obydwu opcji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.