Skocz do zawartości

Jak to wyczyścić


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze rączka przy boczku jest wytarta więc czyszczenie nie pomoze .Po drugie co to za wstawki z kratkowanej skajki (niezły ulep).Po trzecie na tym zagłówku łuszczy się lakier pewnie ze spreya ,ręce opadają .A po czwarte nie podoba mi się poprzednie zdjęcie obrazające fanów BMW (ludzik forda posuwajacy ludzika BMW)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego forda ? Tosz to e39 ;o

 

Bo pewnie w image'u zobaczysz obrazek Ford vs. BMW - tylko co z tego...trzeba mieć trochę dystansu i pomóc koledze a nie od razu krytykować! :8)

 

Wyczyścić jakimś cleanerem do skór, wypełnić defekty, odtłuścić "pomalować" od nowa i wykończyć. Tak w skrócie. Spójrzcie co można zrobić ze skórą:

 

http://www.detailingclub.pl/viewtopic.php?f=11&t=2133

 

http://www.detailingclub.pl/viewtopic.php?f=15&t=1165&p=29240&hilit=sk%C3%B3ra#p29240

 

To tak na szybko przykłady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze rączka przy boczku jest wytarta więc czyszczenie nie pomoze .Po drugie co to za wstawki z kratkowanej skajki (niezły ulep).Po trzecie na tym zagłówku łuszczy się lakier pewnie ze spreya ,ręce opadają .A po czwarte nie podoba mi się poprzednie zdjęcie obrazające fanów BMW (ludzik forda posuwajacy ludzika BMW)

Widzę, że Pan "fachowiec" - te "wstawki z kratkowanej skajki" są fabryczne .

 

 

mar_1981 - Czyściłem różnymi preparatami do skóry, lecz boje się, że ją całkiem wytrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar_1981 - Czyściłem różnymi preparatami do skóry, lecz boje się, że ją całkiem wytrę.

 

I niestety tak będzie z tego co widzę. Baaaardzo mało ze skórą miałem do czynienia więc nie chcę z siebie robić wyroczni. Zapytaj na forum które Ci podałem. Są tam maniacy co poradzą Ci i może ktoś z Twoich okolic jest i nawet będziesz mógł podjechać i Ci pomoże :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.