Skocz do zawartości

[LPG] W BMW serii 1


rajax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początek sorry Adminie, jeżeli nie tu gdzie potrzeba zakładam temat, ale nie jestem tu starym wygą, ale może będe :)

 

Chodzi mi po głowie "jedyneczka", napewno ma to być benzyna, ale raczej zagazowana (proszę przeciwników LPG o nie komentowanie, miałem kilka bryk na LPG i było miło).

No i tu pojawia się problem, gdyz nie każdy silnik lubi LPG. Czy silniki 1,8 dobrze znoszą gazownie, oczywiście mysle o dobrej sekwencji. Czytałem że 1,8 ma lepsze osiągi, i tylko minimalne większe spalanie od 1,6, więc ten silnik eliminuje.

Będe wdzięczny za odpowiedzi.

 

Jeszcze jedna prośba, macie gdzieś tu jakiś sprytny rysunek techniczny, gdzie zobaczył bym czego mi brakuje w egzemplarzu bez przodu. Mam na oku coś bez przodu, ale podłuznice proste. Chodzi mi oczywiście o sama konstrukcję nadwozia, bez szczegółów, typu chłodnica itp ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były już tematy o LPG, radzę użyć wyszukiwarki w obrębie działu Seria 1 i Seria 3 (E90/E91/E92/E93).

Jak nie masz przodu to najlepiej obejrzeć rysunki i schematy na realoem.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele konkretów znalazłem na forum. Raczej opinie że BMW to dla bogaczy i wtyd ładować LPG :shock:

 

Ale dzięki matti za realoem.com :)

 

Bedę wdzięczny jednak o spostrzeżenia ludzi użytkujących silnik 118i z LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele konkretów znalazłem na forum. Raczej opinie że BMW to dla bogaczy i wtyd ładować LPG :shock:

 

Ale dzięki matti za realoem.com :)

 

Bedę wdzięczny jednak o spostrzeżenia ludzi użytkujących silnik 118i z LPG.

Jest trochę problemu z przeróbką tyłu - przynajmniej w serii 3 trzeba modyfikować tłumik żeby znalazło się miejsce na butle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.