Skocz do zawartości

Co wybrać F20 czy A3 Sportsback ;D


kpmkat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

nie znalazlem wlasciwej czesci forum - wiec pisze tu.

 

 

Zastanwiam sie nad wyborem sluzbowki:

 

1) http://www.bmw.de/de/de/general/configurations_center/configure.html?process=cdp&vId=317516406

 

Naciskamy "Fahrzeug konfigurieren" i mamy liste wyposazenia - ogolnie M-Pakiet 120d, zawieszenie adaptive M (praktycznie caly M-Pakiet), bez Navi i wiekszosci multimediow, jest Harmann itd.

 

 

2) http://konfigurator.audi.de/controller?next=summary-page&mandant=accx-de

 

Dajemy "Code eingeben" podajemy AC7AA7M8 i pokazuje sie nam konfoguracja - calosc to s-line bez pakietu zewnetrznego, Quattro, Webasto, Audi "Magnetic Ride", system Bose, rowniez bez wiekszosci multimediow

 

 

 

Wiem ze to forum BMW ale jesli krytyka to konstruktywna. Borykam sie z wyborem od paru dni i nie moge sie zdecydowac. Auto glownie na dalsze trasy, niemieckie drogi, czeste wyjazdy w gory (przewaga Quattro???), po paru tysiacach wrzucam boxa z chipem ...

 

 

Z gory dzieki za sugestie ;)

Edytowane przez kpmkat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już bardzo chcesz Audi to lepiej poczekać na nowego sportbacka. Ten to już motoryzacyjna prehistoria, konstrukcja starsza od poprzedniej jedynki więc raczej nie ma co porównywać do aktualnej

 

 

Problem w tym ze w ofercie bedzie silnik 2.0 diesel (tylko diesla mam do wyboru) 150 PS ... pewnie pojawia sie inne w ofercie ale to po polowe roku jak wejdzie cabrio i inne wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Stare blisko 10-letnie A3 nie ma żadnego argumentu przeciw nowej serii 1. Jak kolega wspomniaj, poczekaj na nowe A3 o ile masz taką możliwość, jeśli nie to bierz serie 1....Nawet gdzieś wyczytałem ostatni porównanie nowej 1 z A3 i niestety zaawansowanie wiekowe a3 daje się we znaki i żadnych dziedzinach nie wygrgywało z nową 1. Nawet stylistycznie jest już dość opatrzono, mimo żę A3 wydami mi się ładniejsze od nowej 1.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.