Skocz do zawartości

szarpie nie wkręca się kopci na czarno 2.8 e46


arbuz229

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy mam pytanko odnośnie beci któą niedawno nabyłem 2 dni temu zaczeło padać i zaczeło szarpać becią dzisiaj miałem jechać do pracy a tu zonk auto tak jak by nie paliło na połowe cylindrów więc zaczełem szukać myślałem że albo cewki albo świece padły posprawdzałem wszystko wszystkie cewki miały 2 ohm więc git świeczki ngk ładnie iskre dają do tego auto perfidnie na czarno kopciło czyli nie dopalało mieszanki świece okopcone na czarno zaczełem ściągać dolot i podczas gdy ruszyłem dolotem zaczoł ładnie chodzić rozebrałęm na końcu dolotu wchodzą do silnika 2 węże na opaske jeden mały drugi duży i na tym małym kolanku było pęknięcie puki co pożądnie go zaizolowałem założyłem wszystko ok auto łądnie się wkręca po którymś odpaleniu może 3 to samo się dzieje poruszałem dolotem przeszło co to może być :(( nie mam pojęcia dziękuję za rady z góry silnik 2.8 2 vanosy dodam że na bwenzynie i gazie tak samo pracuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie możecie m pomóc wymieniłem przepływke na używaną orginalną i jest znaczna poprawa chociarz potrafi szarpnąć do tysąca obrotów ogólnie ok ale wydaje m sę że na luzie jakoś wolniej się wkręca co to może być wszystkie cewk ok świece NGK BKR6EQUP auto nie kopci odma do wymiany na zimnym lepiej startuje bez gazu na ciepłym trzeba wspomagać się delikatnie gazem pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.