Skocz do zawartości

BMW E46 328i automat 194km Łomża


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiony lift, to znaczy wymienione klosze na białe, co było jakoś w 2001 dla sedana, plus tego że wymienił wszystkie. Zderzak jest przed liftowy ponieważ ma podłużne halogeny a po lifcie były okrągłe. Dodaj do tytułu VIn bo zaraz moderator się będzie dopominał. Poza tym w śrdku dla mnie auto ładne, tyle że raczej automatem przy tym silniku nie poszalejesz jednak manual to manual, ale jeżeli ma jeździć normalnie to pewnie wystarczy i nie trzeba fachlować ręką. Nic poza wyposażeniem nie ma więc trzeba podzwonić lub jechać zobaczyć ,ale Vin się przyda może już na tym poziomie wyjdzie coś niezgodnego ze zdjęciami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wiem gdzie widzisz tu lift :? białe kierunki to opcja, będą w vin-ie jeśli to seria, przy tym kolorze pomarańczowe wyglądałyby co najmniej dziwnie :roll:

 

Lift w 2001 to nie tylko inne zderzaki, ale lampy, maska, błotniki, drzwi, klamki unoszone do góry..

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdemu może się zdarzyć :wink: .

 

Według mnie autko nie wygląda na sztukowane, przynajmniej na tych fotkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiony lift, to znaczy wymienione klosze na białe, co było jakoś w 2001 dla sedana, plus tego że wymienił wszystkie. Zderzak jest przed liftowy ponieważ ma podłużne halogeny a po lifcie były okrągłe.tyle że raczej automatem przy tym silniku nie poszalejesz

Jaki lift? :duh: skoro tak na liftach się znasz to dlatego również twierdzisz, że automatem przy tym silniku nie poszalejesz :norty: Jeździłeś, że gadasz? Czy te twoje "raczej" to domysły? :mad2:I co oznacza u ciebie słowo SZALEĆ?

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiony lift, to znaczy wymienione klosze na białe, co było jakoś w 2001 dla sedana, plus tego że wymienił wszystkie. Zderzak jest przed liftowy ponieważ ma podłużne halogeny a po lifcie były okrągłe.tyle że raczej automatem przy tym silniku nie poszalejesz

Jaki lift? :duh: skoro tak na liftach się znasz to dlatego również twierdzisz, że automatem przy tym silniku nie poszalejesz :norty: Jeździłeś, że gadasz? Czy te twoje "raczej" to domysły? :mad2:I co oznacza u ciebie słowo SZALEĆ?

 

Pewnie miał na myśli....palenie gumy! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.