Skocz do zawartości

1997 e36 M3 ex-Anglik Płock [VIN-u nie znam]


Rekomendowane odpowiedzi

przytoczę Ci wypowiedź z BMW M forum z dn 24 lipca 2011- opinia klienta, który nie kupił tego auta, kupił je natomiast inny kolega z m-forum.

 

"

Ogolnie sprawa wyglada tak: samochod jest prosty, nie malowany oprocz przedniej listwy pod swiatlami. Zewnetrznie w dobrym stanie. Tylne nadkola do poprawek lakierniczych bo wychodzi ruda (co mnie dziwi jak na anglika). Jesli chodzi o silnik to niestety Vanos grzechocze. Zapala bez problemu, chodzi rowno, ladnie sie wkreca na obroty. Z napedu nie dochodzily zadne niepokojace odglosy, z zawiechy tez. Tarcze przednie do wymiany bo bija. Srodek tez jest ladny i zadbany, ogolnie wszystko ok. Klima niestety nie dziala (ponoc nie jest nabita) Wydech nie jest oryginalny ( przynajmniej koncowy tlumik), most jest niestety zapocony (tyle bylo widac bez kanalu). Niestety wlasciciel nie dal sie przejechac, on prowadzil. Wrazenia na lewym fotelu hmmmm, wydaje mi sie ze do 2,8 to ladnie idzie ale nie wiem czy mi sie tylko wydaje. Przednia szyba wymieniona, reszta oryginal. Oryginalne felgi ale niestety sa pomalowane.

Cena jak na anglika nie jest niska, jak na swapa to auto zdecydowanie za drogie wiec jakby co to tylko przekladka i zostawiam dla siebie."

 

Wyczytałem też, że był przerabiany u konkretnego, mającego bardzo dobre opinie mechanika.


http://www.ermail.pl/images/linkbanners/eRmailBannerSmall2.jpg">

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.