Skocz do zawartości

E36 Harman Kardon


michuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki oto problem, zakupiłem zestaw Top Hifi Harman Kardon, składa się z 2 par 3 głośników przednich i w półkę 2 podwójnych. Mam do tego wzmacniacz-zwrotnice i włącznik Top switch hifi no i nie wiem jak to podłączyć, bo nie mam żadnego schematu. Wiem że było kilka wersji , w tym jedna z subwooferem, u mnie nie ma takiego. Są 3 porty z których wychodzą przewody. Z pierwszego 12 i te jak zakładam są do podłączenia z radia , z drugiego wychodzi 20 przewodów poskręcanych po 2, sądzę że to do głośników i z trzeciego portu wychodzi 1 kabelek czarno-biały to zapewne do przełącznika. Potrzebuje jakiegoś schematu do tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź na necie książkę Bentleya w pdf, tam masz na końcu wszystkie schematy elektryczne. Są one również w formie pdf pod nazwą Electrical Troubelshoting (piszę nazwę z pamięci) + rocznik pojazdu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

tutaj napisalem jakie kable jak ida w kostce

przelacznik moge sprawdzic jutro a wzmacniacz moze tez uda mi sie sprawdzic

tzn mowie o kolorach kabli jak i w ktore piny dokladnie podpiac

nadmienie iz w boczkach drzi musisz miec dwa otwory

z przodu w nogach sa glosniki i z tylu owalne ale to pewnie wiesz

jak sprawdze to napisze pozdrawiam

 

http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=4&t=112794

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pozwolę się podpiąć pod temat bo sam posiadam takie właśnie nagłośnienie w swojej bawarce. Macie możne pojecie czym najlepiej zastąpić głośniki średnio-tonowe te z drzwi jakimiś innymi ale o zbliżonej charakterystyce? Bo te niestety nie maja zbyt długiej żywotności a bardzo ucho drażni jak sobie tak czeszczy;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.