Skocz do zawartości

NAWIEW NA SZYBĘ E34 M60


SAFIK

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś wie co trzeba zrobić, kiedy na szybę kierowcy wali tylko gorące powietrze, niezależnie od regulacji. Po stronie pasażera jest O.K. a ja się gotuję. Nawiew środkowy i na nogi działa O.K. - tylko ta góra. Pewnie jakaś klapka gdzieś się nie zamyka, czy nie otwiera - ale nie mam pojęcia gdzie jej szukać. Ufff gorąco - pomocy :shock:
I've got a power, MPower :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rowniez problem w 735 '89.z tym,ze u mnie z nawiewu na tyl daje tylko zimne powietrze.a druga sprawa to z nawiewem na przod.nie otwiera sie ten srodkowy(na szybe i nogi jest ok)slychac tam przy wlaczaniu jakby sie cos ruszalo ale do konca sie nie otwiera i prawie wcale nie dmucha.czy ktos sie orientuje czy to cos powaznego czy po prostu trzeba rozkrecic deske i cos poprawic.PS.dodam,ze nie mam klimy.

z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w e32 ale w e34 to normalne ze wieje tylko zimne z tylu... (znaczy na nogi cieple ale z tych kratek na srodku to tylko zimne)

 

a co do przednich kratek to na poczatku wieje cieple a pozniej jak czujniczek stwierdzi ze juz jest zadana temp w srodku to je zamyka albo zaczyna wiac zimne... Własnie tego jeszcze dokladnie nie obczilem... Jakos narazie troszke za zimno zeby to robzbierac... no i czasu nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Witam. W mojej e34 518i miałem identyczne zdarzenie.Przyczyną tego był zacięty elektrozawór sterujący nagrzewnicą.Znajduje się w komorze silnika w pobliżu skrzynki bezpieczników.Wystarczy go rozebrać i wyczyścić (o ile nie jest spalone uzwojenie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.