Skocz do zawartości

[E87) 120d by Radek


Rekomendowane odpowiedzi

Nie patrzyłem jakie są temperatury ale jak założyłem IC to przejechałem się autem bez zderzaka i po przejechaniu dotknąłem ręką IC na wlocie był ciepły a na wylocie zimny.

 

Krzychu 180mm na wysokość nie wejdzie za dużo m-pakiet ma plastików żeby taki założyć, ten jest na styk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a przerabiales pocZatek dolotu?? wywaliłes filtr z glowicy... chodzi mi to po glowie zeby przebudowac dolot na taki jak w n47 czyli puszka na filtr z boku... a nie na silniku... znacznie obnizyla by sie temperatura powietrza... jeszcze jedno pytanko jaka roznica w objetosciach seryjnego i tego fmic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek wstaw sobie stozek i spotkajmy sie za 50kkm zmierzymy kompresje!! ;)

gąbkowy nasączany jeszcze ok ale stozek to morderstwo dla samochodu do jazdy codziennej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Poczytaj na sporcie tam chlopaki na wszytskie sposoby kabinuja wszytsko zalezy co kto chce modzic przy silnkiu to najwejcej daje kat,remap,wtryski i turbo i ic ,stozek czy jak chcesz wywyalic ten fitr do rpzody ma jedna zlete latwo go wymienic :mrgreen: nic pozatym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nic nie robiłem tylko sama wymiana IC. Miałem tylko problem nałożyć oryginalny wąż od turbiny bo ma średnice 57mm a rura która przyspawałem do IC ma 60mm i męczyłem się dość długo;/ a z drugiej strony było trochę główkowania jak to połączyć ale dopasowaliśmy wąż od Sprintera i pasuje :) żadnych węży silikonowych i redukcji nie kupowałem od Fmic bo były zbędne, a co do różnicy objętości to nie mam pojęcia ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce tu koledze smiecic galerii.. ostatni post... ale wywalenie filtra w miejsce n47 ma zalete taka ze filtr zawsze jest zimny.. caly airbox podobnie... a tu wszystko ma 90'c .

myslalem nad wstawieniem innego IC u siebie.. ale tymczasowo olalem temat. a juz widze ze oblok sie zwieksza im cieplej na dworze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Hej hej,

Samochodzik na prawdę super ! Zazdroszczę i zastanawiam się jaki kolor jest tych felg? Czyżby to szary, może ciemny szary? Nigdzie nie mogę takich znaleźć :<

Gdzie je nabyłeś?

Jeszcze jedno pytanko, w jedynce shadow line to tylko listwy dookoła szyb i czarne nerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki wielkie :) felgi już takie kupiłem w takim kolorze, a kupiłem od gościa z poznania na allegro. W schadow line to te listwy czarno błyszczące kolo lusterka i miedzy szybami na drzwiach, a nerki miałem inne, miałem czarne środki i na około były srebrne ale nie pasowały do auta i kupiłem nowe całe czarne w ASO, nie wiem czy opcja schadow line też obejmuje czarne nerki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Kolego już się dowiadywałem to jest specjalny kolor zrobiony dla BMW też chce odnowić swoje felgi ale nikt tak nie pomaluje;/ bo ten kolor w cieniu wpada w szarość a słońcu się świeci, nawet byłem w ASO zapytać się jak to kolor ale nie jest podane nawet u nich ;/ najprościej byłoby kupić nowe felgi koszt 8 tyś :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym cały problem, używane są często zdewastowane i do ponownej regeneracji a nowe kosztują 8 tys. Hmm myślę , że jakiś dobry lakiernik będzie w stanie dobrać taki kolor. Może nie szukaj w BMW tylko podjedź do dobrej lakierni w swojej okolicy i zapytaj :)

Teoretycznie w felgach nie wyróżnia się kolorów, dlatego BMW na ten temat nie ma żadnej informacji, a nawet jak ma to nie będzie chciało im się szukać i podają najprostsze wyjście - kupić nowe :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym cały problem, używane są często zdewastowane i do ponownej regeneracji a nowe kosztują 8 tys. Hmm myślę , że jakiś dobry lakiernik będzie w stanie dobrać taki kolor. Może nie szukaj w BMW tylko podjedź do dobrej lakierni w swojej okolicy i zapytaj :)

Teoretycznie w felgach nie wyróżnia się kolorów, dlatego BMW na ten temat nie ma żadnej informacji, a nawet jak ma to nie będzie chciało im się szukać i podają najprostsze wyjście - kupić nowe :<

 

Raczej wątpię żeby ASO miało takie informację ;/ Musze się za to nie długo zabrać ale muszę kupić nowe oponki na tył bo już są "slicki" :mrgreen:

 

Gdzie kupowałeś końcówkę wydechu? Ps. Jest przepiękna :D

 

kupowałem w Częstochowie, montaż "rzeźba domowa" :mrgreen: http://www.kadex-tlumiki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ja tylko kupiłem to co trzeba a zleciłem to koledze który ma mechanikę, blacharstwo i lakiernictwo na jednym placu także małe piwo to było dla niego :) był plan założyć zaraz z przodu za kratką żeby było go widać ale trzeba było ciąć dużo plastików aby go połączyć także odpuściliśmy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.