Skocz do zawartości

BMW E34 535 Piotrków Trybunalski


Rekomendowane odpowiedzi

Lubię czytać śmieszne oferty, gdzie wyszczególniono ile pieniędzy włożono w auto. W tym przypadku wychodzi coś ponad 8tyś. a za ile sprzedaje? Musi to byc czysta desperacja. Odłączona instalacja bo pewnie była zwykła, co przy tym silniku to śmierć dla jednego i drugiego. Najbardziej wartościowa rzecz, radio, nie jest na sprzedaż :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oglądałem więc tak auto mechanicznie w dobrej kondycji zawieszenie w bardzo dobrym stanie w środku zadbane skóry nie wytarte silnik pracował dobrze. Bardzo przyjemnie się jechało. W sumie całkiem niezłe auto do momentu kiedy nie zajrzałem pod spód. Progi pognite z tyłu mocowanie wahacza całe zardzewiałe że można było rękę wsadzić ogólnie auto było z przodu robione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam jadę jutro obejrzeć to autko i na co zwrócić szczególną uwagę jeżeli chodzi o ten silnik. Jak auto będzie warte zainteresowania to wezmę vin od sprzedającego i wrzucę do rozkodowania

http://otomoto.pl/bmw-535-535i-C24294814.html

VIN wziales dla potomnych? Jak nie to zamkne watek....

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.