Skocz do zawartości

X1 LCI czy preLCI


BondE87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! BMW zaprezentowało X1 po faceliftingu i podano informację, że auto wejdzie do sprzedaży we wrześniu... Mam rozumieć, że zamawiając auto na przykład teraz lub w czerwcu otrzymam wersję sprzed faceliftingu czy mając termin oczekiwania 12 tygodni będzie to już nowy model? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale myślisz ze jesteśmy wróżbitami? :D :D Dzwonisz do salonu i pytasz Wszystko zależy jakie maja stany magazynowe... może sie okazać ze będą sprzedawać jednocześnie przed i po lifcie w roznej cenie przez jakis czas ... ja osobiście bym poczekał na LCI..ale z tego co czytam to 2013... przeciez jak bedziesz zamawiał to Ci dokladnie powie co zamawiasz;)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedzwoniłem do BMW Premium Arena Łódź i dowiedziałem się, że od 15 maja można składać zamówienia na model LCI, odbiór auta koniec września. Poza tym model xdrive20d ma mieć taką cenę jak dotychczas, ponadto 8-biegowy automat będzie można zamówić nawet do xdrive18d :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne lampy na ledach będą standardem :) Przeglądam teraz rynek X1 i te auta tak niewiele tracą na wartości, że praktycznie nie opłaca się kupować używanego... choć wiadomo, że prędzej czy później się to zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle LED (swiatłowod) masz poki co z xenonami w pakiecie .... ja mowie o przednich ringach LED dziennych ktore sa w nowej 3 X3 i 1 5GT 5 itd;)... obejrzyj jakosc wykonczenia 1 3 i X1... X1 wyglada blado... wiem bo jeżdżę;) ale jest najbardziej z nich praktyczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW zazwyczaj poprawia jakość przy okazji liftingu :) Szukam zupełnie innego auta dla siebie, czegoś bardziej z pazurem, ale X1 też bardzo przypadło mi do gustu i tak jak napisales jest autem praktycznym i calorocznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Twoje ogłoszenie, ale nie spodziewałem się, że będziesz mierzył w X1. Praktycznie na co dzień mam styczność z x23d, także jakbyś miał pytania to wal śmiało.

 

Jeżeli faktycznie wygłuszenia maski nie będzie to porażka... Lifting całe szczęście nie jest znaczący :mrgreen: , ale materiały w dolnej części deski rozdzielczej są do poprawienia...

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Twoje ogłoszenie, ale nie spodziewałem się, że będziesz mierzył w X1. Praktycznie na co dzień mam styczność z x23d, także jakbyś miał pytania to wal śmiało.

 

Jeżeli faktycznie wygłuszenia maski nie będzie to porażka... Lifting całe szczęście nie jest znaczący :mrgreen: , ale materiały w dolnej części deski rozdzielczej są do poprawienia...

 

Ok, dziekuje :)

 

Co do wygluszenia to z tego co wiem przynajmniej w benzynowych wersjach nie bedzie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Panowie, zastanawiam sie nad zakupem X1 dla zony, codziennie pokonuje do pracy odcinek 5km w jedna i druga, wiec diesel odpada, jak sie sprawdza 2.0l benzyna 150KM, plus to na pewno prosta konstrukcja, ale jak sobie radzi z taka buda i czy da sie tym jezdzic w miare, naprawdopodbniej bedzie to wersja z napedem tylko na jedna oske? Czy duza roznica w wysokosci przeswitu jest miedzy x1 a np e90/91? I ostatnie pytanie moze ktos pokusi sie jezeli ma lub miał porównanie o zestawnie roznic miedzy X1 a X1 LCI - zastanawiam sie czy wziasc lekka uzywke przedliftowa czy nowke LCI?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, jeździłem mniejszą benzyną, ale miała spalanie na poziomie porównywalnym do 28i tj. w okolicach 10l po mieście. Zastanów się więc czy jest sens ładować się w 150 konną benzynkę. Generalnie mogę Ci powiedzieć, że największa 245 konna jednostka max spali 12 litrów. Norma po mieście to 10l. na trasie 8,5 do 9l ale średnie prędkość to jakieś 160 km/h. Co do mocy to różnica jest potworna. No, ale jak dla żony może faktycznie nie ma sensu ... sam zdecydujesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a prześwit 4cm wyżej. Co do osi na tył to ja bym się nie ładował - cały sens w X to xDrive. Jeśli zimą nie będzie dawał rady to można się zastanawiać nad klasyką czyli wersją 3. Napęd na tył w X - ja bym się nie podjął - szkoda kasy po prostu moim zdaniem oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.