Skocz do zawartości

NURBURGRING 2012


wujekwaldus

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wiem, ale nie chce tej szyby robić, jak pokaże zdjęcia zderzaka że był wymieniany bo sarna, a potem ktoś zobaczy że szyba nie ori to będzie myślał że pod ciężarowke wjechałem... a nie chce rzygać takimi ludźmi podczas sprzedaży autka :)

Szybka tylko źle wygląda, ona jest zaklejona i jak się przejeżdża palcem to nie czuć żadnej nierówności, wytrzymuje -30 stopni do + 41 stopni (no, w takich warunkach testowane;p)

 

Dzięki za film :) - że się podoba ... hehehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kamil,

Ja za Wujka, niech on skleja następny clip - Fight for You autorstwa Morgana Page :D a co? Wpada w ucho ?

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym tam nie był to może bym uwierzył , ale jak to wszystko widzi się na oczy to odpowiedź jest jedna : mało możliwe

na 6 stronie Motoru napisali.

 

Tak wiem , że tak napisali

Ale mi chodziło o to że samochodów jak i ludzi jest tam sporo i raczej tam ludzie nie są "oszczędni" i do tego mi ta upadłość nie pasowała , jeżeli potrzebują tańszych pracowników to ja za free mogę jezdzić jako kierowca na ring taxi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam to w piątek przed wyjazdem naszym 20.07.2012r. już ktoś tu napisał ze w TVN Turbo mówili o bankructwie.

Ja z kolei potem wyczytałem gdzieś że przejęły go wladze i tor nadal będzie funkcjonował tylko że pójdzie w inne ręce :twisted:

 

Nie ma szans na to żeby zamknęli jedyne takie miejsce na świecie :cool2:

 

Jedno czego mi tam brakuje to myjni ręcznej jak bym miał tylko możliwości to od razu bym tam zrobił ręczną 24h typu ERHLE i zamontował kamery żeby pooglądac auta które podjeżdżają na nią :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj i Klogosza wspolny biznesplan to byla wlasnie myjnia reczna + myjnia bezdotykowa i jakis supermarket;d

 

Po tym co widzialem w weekend jestem pewien ze nie ma mozliwosci aby takie cos upadlo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odgrzewam kotlecika :wink:

Z lipcowego wyjazdu na Nurburgring pozostało mi do wykorzystania jeszcze jedno z czterech wykupionych okrążeń, a że za nieco ponad tydzień (12-15 października) na Nurburgringu będzie miał miejsce Langes Wochenende Touristenfahrten mam zamiar pojechać 14 października wykorzystać opłacone "kółeczko" i mam nadzieję, że tym razem będzie możliwość przejechania się M5 RingTaxi. Może ktoś się z wakacyjnej ekipy miałby chęć pojechać :?: :wink:

 

http://imageshack.us/a/img801/3797/20121003283.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi nic nie wyskoczy to z checia tez sie wybiore, mam 2 kolka na karcie. Fura zrobiona, nowe opony, to mozna gnac :)

 

To spoko :cool2: , fajnie by było gdyby udało się znowu spotkać na ringu. Ja jak nie będzie tylko jakiejś kiepskiej pogody jadę. Gdyby lało to sobie odpuszczę bo za barierki w razie "czego" na ringu trzeba placić jakby były conajmniej ze złota :mad2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.