Skocz do zawartości

NURBURGRING 2012


wujekwaldus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, tak się składa, że sam planowałem wypad na tor Poznań na 22 lipca. Na ich stronie internetowej wyczytałem jednak, że 22 lipca jest Track Day PROFI. Oznacza to, jak czytam na stronie, że jest "...skierowany do kierowców, którzy mają już doświadczenia na torze wyścigowym i pragną doskonalić swoje umiejętności..." Poza tym impreza jest droższa, kosztuje 800zł. Nigdy wcześniej nie byłem na torze w Poznaniu, w związku z tym zastanawiam się czy w ogóle wpuszczają tam niedoświadczonych kierowców, jak ja. Może ktoś z Was ma doświadczenie i wie jak to tam jest z tymi PROFI, szczególnie tego 22 lipca jak planujecie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to nie powinno być problemu - płacisz wjeżdżasz,

Teoretycznie PROFI powinno Ci zapewniać, że jak wjeżdżasz na tor to nie będziesz miał nowicjuszy, którzy blokują Ci czysty przejazd :) - jednak to nie Nurburgring i nikt nikogo nie blokuje - nawet podczas zwykłego TPTD.

 

Zresztą zawsze możesz powiedzieć, żę byłeś na Nurburgringu lub Eurospeedway (którego de facto możemy za rok odwiedzić :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jak pisałem, że okolice początku lipca będę robił OFICJALNĄ listę, kto jedzie na Nurburgring.

 

 

Szczegóły: - wyjazd 21.07 w sobotę rano, tak aby dało radę się spotkać o 12.00 w berlinie na obiedzie! - po obiedzie ruszamy na podbój Nurburgringa.

22.07 tor jest czynny 10-19, więc mamy cały dzień jeżdżenia. W pon (23.07) rano powrót (moja propozycja).

 

Bilet na 4 kółka kosztuje: 95euro i UWAGA! można legalnie nagrywać już na nurburgringu, można sobie nawet kamerkę on-board wypożyczyć! :D

Jak się zbierze większa grupa to możemy sobie przejazdy ring taxi zrobić BMW M5 F10 ;]

 

Hotele i sposób rezerwacji dogadamy jak już zostanie zamknięta lista.

 

LISTĘ ZAMYKAM 10 LIPCA! do tego czasu proszę o określenie się czy na 100% będziecie w stanie pojechać.

 

Zaczynamy zabawę, jak wypali to co roku możemy sobie coś takiego organizować :)

 

Masz pytania? Pisz tu lub na priv!

 

---- LISTA ----

1. Wujekwaldus, BMW E92 335i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.