Skocz do zawartości

316 coupe jak podniesc tył auta


keray69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem ze swoim zawieszeniem w coupeji. Chodzi mianowicie o to, że [BAD] strasznie siedzi. Rozmawiałem na ten temat z mechanikiem i powiedział mi, że w tym modelu to normalne. Ja twierdze inaczej, bo nie raz widziałem w internecie jak i na żywo e36 coupe z ładnie uniesionym tyłem. I tu pojawia się moje pytanie czy ktoś z forumowiczów wie jak to zrobić (tzn. jak podnieść tył) ? Znajomy powiedział mi, że kiedyś jak miał taka beemke to dał na tył pomiędzy zwoje sprężyn jakieś gumy, które rzekomo ładnie podniosły tył. Stosował ktoś coś podobnego ? Czy istnieją jakieś inne sposoby by podnieść tył do góry i nadać autku sportowego charakteru ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare sprężyny mają już dosyć,wkładanie gum po między zwoje wiele nie pomoże.Rozumiem że masz standardowe zawieszenie?.Jeżeli tak to proponuję kupić nowe sprężyny wzmocnione i będzie stał jak należy.Wiem bo też jakiś czas temu wymieniałem,także spoko.Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dodać sportowego charakteru nie należy podnosić tyłu,tylko obniżyć przód (40mm).

Jeśli zerkniesz na przetłoczenia na boku samochodu,to zobaczysz ,że błotniki z tyłu są inaczej "wykrojone" niż z przodu i to daje wrażenie,że tył siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare sprężyny mają już dosyć,wkładanie gum po między zwoje wiele nie pomoże.Rozumiem że masz standardowe zawieszenie?.Jeżeli tak to proponuję kupić nowe sprężyny wzmocnione i będzie stał jak należy.Wiem bo też jakiś czas temu wymieniałem,także spoko.Pozdro

 

 

A mógłbyś kolego dać linka z takimi sprężynami ?

 

Żeby dodać sportowego charakteru nie należy podnosić tyłu,tylko obniżyć przód (40mm).

Jeśli zerkniesz na przetłoczenia na boku samochodu,to zobaczysz ,że błotniki z tyłu są inaczej "wykrojone" niż z przodu i to daje wrażenie,że tył siedzi.

 

 

Niestety, ale się mylisz... U mnie wyraźnie [BAD] siedzi ponieważ górna cześć tylnych kół chowa się za błotnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.