Skocz do zawartości

Ubezpieczenie z3 2.8- Gdzie najtaniej?


mankovski

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ!

Zamierzam kupić Zetkę z silnikiem 2.8L.

Wszędzie gdzie pytałem się o samo OC - wychodziło średnio powyżej 2 tyś w porywach do 2800zł. Wiek +28 ale przez to, że od zawsze jeżdżę służbowymi autami, zero zniżek.

W Link 4 - czego nikt nigdzie nie poleca - 1400zł samo OC i to najtańsza ze znalezionych opcji.

w Axa - 2500zł

w You Can Drive ( polecany na forach jako najtańszy, należący do Ergo Hestii ) podczas obliczania składki wyskoczyła informacja, że tego auta nie ubezpieczą.

 

Pytanie do Was:

Gdzie i za ile ubezpieczacie Wasze Zetki ??

Gdzie iść, żeby zdarli złodzieje najmniej przy- w miarę sensownej obsłudze??

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dużo zależy od miejscowości i województwa, mów też zawse że robisz przebieg 3-4 tyś rocznie (powyżej 5 tyś jest wyższa stawka) , auto parkujesz na parkingu lub garażu i jeżdzisz wyłącznie sam. Ja mieszkam na Śląsku w Gliwicach , w Z3 mam 1.8 , ale mam też Camaro 2.8 , ok 2 miesięcy temu przerabiałem własnie temat OC i najtaniej wyszło w Link4 473zł na rok z max zniżkami , płatne jednorazowo . Co do Link 4 bym się nie przejmował , jak ktoś wjedzie w ciebie to i tak ściągją z jego ubezpieczenia , więc możesz mieć PZU i inne cuda a jak Józek który w ciebie wjechał ubezpiecza u siebie na wsi u Romka w knajpie to i tak będziesz miał problemy z wyegzekwowaniem ubezpieczenia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja ubezpieczylem w liberydirect przez neta, oplacone jednorazowo kredytowka, wyszlo za 2.8 zarejestrowane na slasku, jedna osoba, limit do 10tys km, 470 pln ze znizka 60%

wydaje sie byc najtansze.

Dziwne ze koledze z gory wyszlo za to camaro tyle samo bo mi policzyli w link4 za beemke ponad 6 stowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • Członkowie klubu

Link 4 ale mnie lubią bo nie robię wypadkow :cool2: no i mam 23 lata prawo jazdy :wink:

 

1300 zeta oc+ ac

 

Ktos płaci taniej :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.