Skocz do zawartości

dostęp komfortowy sprawia problemy


habzimierz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u Was działa dost komfortowy? U mnie tak, że jak jestem gdzieś w centrum miasta to w żaden sposób nie mogę zamknąć samochodu - naciskanie logo na kluczyku nic nie daje :| Dochodzi do tego, że czasami muszę po prostu zostawić samochód otwarty. Raz nawet ni mogłem uruchomić samochodu pomimo przykładania kluczyka do kolumny. Innym razem zamykał się z pilota tylko gdy stałem w okolicach bagażnika. Auto nowe... :evil:
BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak u Was działa dost komfortowy? U mnie tak, że jak jestem gdzieś w centrum miasta to w żaden sposób nie mogę zamknąć samochodu - naciskanie logo na kluczyku nic nie daje :| Dochodzi do tego, że czasami muszę po prostu zostawić samochód otwarty. Raz nawet ni mogłem uruchomić samochodu pomimo przykładania kluczyka do kolumny. Innym razem zamykał się z pilota tylko gdy stałem w okolicach bagażnika. Auto nowe... :evil:

 

Niestety, głównie z tego powodu nie brałem pod uwagę dostępu komfortowego... niestety to problem znany nie tylko w X-ksach, ale też w serii 5. BMW twierdzi, że to wina zakłóceń elektromagnetycznych (smog elektroniczny) w centrach dużych miast, gdzie jest spore nagromadzenie elektroniki i stąd te problemy. Fajne wytłumaczenie, ale nie zmieniające postaci rzeczy.

 

Ciekawe, że *inni producenci* radzą sobie z tym fantem zdecydowanie lepiej.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa znakomicie i bardzo jestem zadowolony z tej opcji. Miałem chyba dwie czy trzy sytuacje że przykładając rękę nie otworzył mi się samochód od razu ale jak na rok użytkowania to można to pominąć. Oczywiście po ponownym przyłożeniu ręki się zawsze otworzył. Z zapaleniem silnika nigdy nie było problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdarzylo sie komus zeby nie dalo sie zamknac nawet z kluczyka? U mnie tak bylo, zero reakcji

W Twoim opisie nie widze nic, co by mialo do czynienia z dostepem komfortowym (poprzez przykladanie palca do klamki) a tylko ze "zwyklym" bezprzewodowym zamkiem. A co do tego, jak dziala, to dziala niezawodnie, i zwykly zamek i komfortowy dostep, tak w metropolii (Nowy Jork) jak i na prowincji. :) Nie mam zastrzezen.

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim opisie nie widze nic, co by mialo do czynienia z dostepem komfortowym (poprzez przykladanie palca do klamki) a tylko ze "zwyklym" bezprzewodowym zamkiem. A co do tego, jak dziala, to dziala niezawodnie, i zwykly zamek i komfortowy dostep, tak w metropolii (Nowy Jork) jak i na prowincji. :) Nie mam zastrzezen.

 

było było ;)

Raz nawet ni mogłem uruchomić samochodu pomimo przykładania kluczyka do kolumny

 

Gdy klamki nie reagują to próbuję z pilota, ale najdziwniejsze jest to, że ten sposób też zawodzi :| Miałem tak 2x pod Piotrem i Pawłem / IKEĄ na targówku w Warszawie.

BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jak CI nie działa z pilota nawet to problem nie leży prawdopodobnie w dostępie komfortowym tylko coś z centralką jest nie tak. U mnie działa doprze poza jednym małym wyjątkiem. Może ktoś będzie potrafił mi pomóc wszystkie drzwi oraz bagażnik się otwierają poza drzwiami kierowcy (najważniejsze), oraz także ta klamka jako jedyna nie zamyka po naciśnięciu jej do zamknięcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim X3 nie mam dostępu komfortowego, ale znam dokładnie 2 miejsca w Warszawie gdzie nie zamknę ani nie otworzę auta pilotem. Chociaż mam powód żeby tam parkować - wiem że nie mogę i parkuję 100 m dalej. Sytuacja powtarzała się dokładnie za każdym razem, jak podejmowałem taką próbę. Zgłosiłem do serwisu - powiedziano mi również o zakłóceniach elektromagnetycznych. Jak przyjdzie "burza" na Słońcu to nasze auta pozostaną w garażach albo na parkingach i tyle :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hint: podchodzimy do tylnej prawej strony, mniej więcej na wysokości wlewu i tam zawsze działa pilot. U mnie sytuacja regularnie się powtarza pod Piotrem i Pawlem (i w ogole na calym terenie centrum handlowego targowek).
BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podchodzimy do tylnej prawej strony, mniej więcej na wysokości wlewu i tam zawsze działa pilot.

Wow! A od której strony podchodzimy? Przechodząc przed przodem czy tyłem auta? :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podchodzimy do tylnej prawej strony, mniej więcej na wysokości wlewu i tam zawsze działa pilot.

Wow! A od której strony podchodzimy? Przechodząc przed przodem czy tyłem auta? :duh:

 

jeśli w dniu zakupu samochodu kurs euro wobec drachmy rósł szybciej niż marki wobec franka francuskiego tydzień później, to tylko i wyłącznie górą :8)

BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.