Skocz do zawartości

E36 320 1998, Rzeszów WBABF51080EP18012


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/bmw-320-skora-C18372304.html

Dzwoniłem jeszcze jakiś miesiąc temu, pytałem i wszystko niby sprawne. Jedynie jakiś wężyk trzeba wymienić bo jest pęknięty ale to nic poważnego.

Pytałem również czy nie była bita i otrzymałem odpowiedź: "sprawdzałem samochód miernikiem i wyszło, że prawy tylny błotnik był malowany ale to prawdopodobnie po jakimś zarysowaniu ponieważ warstwa była bardzo cienka i prawdopodobnie nie ma nawet szpachli"

Pan zgodził się niby żeby sprawdzić BMW ... Cena wydaje mi się jednak ciut za wysoka. Szukam auta w pobliżu z jak najlepszym wyposażeniem i w jak najlepszym stanie, a do RZ mam niedaleko.

Zauważyłem, że to BMW stoi długo na allegro już kilka miesięcy i jaki może to mieć wpływ gdybym chciał kupić to auto?

Może ktoś z Was oglądał to auto? Jakieś spostrzeżenia? Boję się trochę komisów..

 

PS.

Wiem, że było masa tematów, ale zapytam na co głównie zwrócić uwagę przy oględzinach tego samochodu po tak długim okresie stania?

Edytowane przez przemos10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podany przebieg nie jest już nawet śmieszny :duh: tylko tragiczny :mad2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barylkaq możesz coś więcej o niej napisać czy tylko na zainteresowaniu się skończyło bo nie było warto..?

maniek21112 też to zauważyłem no ale niestety u Nas znalezienie niekręconej BMW wydaje mi się graniczy z cudem (zresztą nie tylko BMW). Jeżeli jest już coś warte uwagi to 400km ode mnie... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Trochę późno ale jak widać dorzuciłem VIN. Rozkodowany ale na innym kompie, który jest popsuty.. Jakby ktoś mógł wrzucić bo na tym przeglądarki mi blokują mimo, że ja odblokowuję wyskakujące okna :/ Widziałem samochód, szyby oryginał, w środku nie jest źle. Z zewnątrz również ok nie widać rdzy. Nie jestem jeszcze doświadczony ale wydaje mi się że silnik pracuje bdb. Odpalany na zimnym bez problemów. Sprzedający z góry powiedział, że był gdzieś w okolicy błotnika tylnego prawego uszkodzony ale to ponoć nic wielkiego i jak chce to śmiało mogę sprawdzać całe auto miernikami, mechanikami itd. Prosiłbym o wyjaśnienie co oznaczają w vinie hasła: sterowanie opon oraz brak konserwacji pokrycia zewnętrznego( Chodzi o to że auto nie miało zabezpieczonego podwozia czy coś takiego? ). Jak na moje oko to samochód nie wydaje mi się taki zły a Wy co o tym myślicie? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesowałem się tym samochodem w październiku. Był chyba za 14 900. Jest tu na forum mój temat, z dodatkowymi zdjęciami i mailami od sprzedającego. Wybrałem się go oglądać, umówiłem się, przyjechałem a komis zamknięty na 4 spusty. Poczekałem 40min i na tym się moja przygoda z tym samochodem skończyła.

 

Samochód -drugi rok stoi w komisie to przebieg nie rośnie ;D. Pamiętam że ktoś mi pisał że przed zima 2011 już tam stał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi się wydaje, że nie jest taka zła jak się ją niby maluje.. Nie wiem czemu aż przez ponad rok nikt jej nie kupił czy po prostu niektórych nie stać lub znaleźli coś "lepszego", a może to cena, kwestia rejestracji, nie wiem już nie mam pojęcia. Zauważyłem zresztą, że na wschodniej ścianie ludzie w większości (tak chyba zwykli) jeżdżą złomami nie mówię tu o wszystkich ale np. o większości moich kumpli :D Szczerze mówiąc to kusi mnie ta BMW, gdyby tylko sprzedający zarejestrował ją dla pewności na siebie i zszedł z ceny to mógłbym poważnie to przemyśleć a tak to nie wiem co myśleć... :P No nic ma jeszcze być w tym komisie taka sama BMW z lepszym wyposażeniem i 2.8 także z Włoch więc poczekam a i do zadzwonienia w sprawie jeszcze innej więc postaram się coś działać. Dzięki wielkie za dotychczasową pomoc i jeżeli ktoś ma jakieś uwagi to piszcie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze gosc jej nie zarejestrowal na siebie bo moze miec kwity kombinowane. znam taki jeden przypadek,, gosc poszedl do w. komunikacji i go odeslali do niemiec do poprzedniego wlasciciela bo umowa byla zle spisana. takie rzeczy sie zdarzaja. a cena wysoka bo moze gosc za duzo za nia wykwitowal i nie chce stracic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.