Skocz do zawartości

Bmw e36 1.6 Dławi się.


lpark_rc

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w opisie.

Od pewnego czasu silnik mi sie dławi tzn. są identyczne objawy jakby byl zatkany filtr paliwa, na wolnych obrotach zaczyna sie dławić i gaśnie .. podczas jazdy wciskam pedał i czuje opór jakby samochod nie mial dostarczonego powietrza, natomiast jak dodam wtedy gazu to poszarpie poszarpie i tak jakby przepcha się coś i jedzie dalej ale za minute pojawia się to samo... Albo mam wrazenie albo pojawia sie to tylko na rozgrzanym silniku

Przepływomierz??

Sonda??

Jezdze na samej benzynie . Silnik 1.6 z 1993 roku

 

Odlaczalem przepływke i dalej tak samo.

Filtr paliwa powietrza wymieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze :

 

Kiedy dodaje mu gazu kiedy się dławi zaczyna lekko "postrzeliwać" i dusić się, jakby nie miał powietrza.... kiedy go gazuje mocno przytrzymam go to odtyka się i jest ok.. ale tak jak wspomnialem zaraz znow to samo..

a i jeszcze kiedy jest na biegu jałowym i zaczyna się dławić to zanim zgaśnie długo chodzi tak jakby n a 3 garach.. az przygaśnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływomierze wymianialem pół roku temu.. tak szybko by padł ?

fakt nie mam na niego gwarancji.. Wiem to czesc elektr. i moze pasc w kazdej chwili.. ale jakos ta przeplywka mnie nie przekonuje ze byloby to...

Wiem ze najlepiej by bylo pojechac na diagnostyke komputerową. Ale wolalbym te pieniadze przeznaczyc na czesci jakby ktoś miał jakąś propozycję.. :cool2: :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.