Skocz do zawartości

Jak uzyskac i skad informacje o swoim BMW ?


RekinE28

Rekomendowane odpowiedzi

mam naklejona na tylnej szybie od wewnatrz naklejke na ktorej pisze : BAHLE HERFORD w naklejce tej obnok napisu tego co napisalem jest jeszcze logo BMW to samo mam na tylnej klapie ale duzo mniejszy znaczek malutki w rogu maski . Chcialbym sie dowiedziec czy wie ktos cos moze na ten temat ? To autohaus ? diler ? szukalem troszke w necie ale nie moge znal;ezc zabardzo nic na temat : Bahle Herford . jesli ktos by sie nudzil to niech poszuka czwegos w necie albo jak ma jakies pojecie to niech powie mi o co chodzi bo ciekawi mnie historia mojego BMW.

Jedyne co znalazlem to : AUTOHAUS BAHLE GMBH D-32051 HERFORD, GOEBENSTRASSE 92 ...... ale nie wiem czy to tosamo i wszystko spoko ale gdyby nie to logo bmw obok nazwy chyba ze ma to byc jakis diler tej marki to spoko albo autohaus siedzacy tylko w tej marce .

 

Z dokumentow nie posiadam nic poza dokumentami zrobionymi w polsce .

Jedyne czego moge sie domyslic to tylko to ze przywiezione zostalo w 1997 roku bo wtedy jest wpisana w dowodzie data pierwszej rejestracji a tak to nic poza tym. Wlascicelem przedemna byla kobieta pytalem ja o roznego rodzaju ksiazki itp ale szukala i nic nie znalazla po przeprowadzce. W jakims urzedzie nie ma zadnych kopi itp ..??

 

Znalazlem jeszcze cos takiego :

 

BMW B&K ...alles klar! Herford

Herr Jörg Haußmann

Goebenstrasse 92-100

32002 Herford

 

moze w tej nazwie wczesniej bylo : BMW Bahle Herford ale zlozylo sie w jakas spolke z jakims K....... ?

 

Wie ktos cos na temat jak pomoc mi w dowiedzeniu sie histori mojego rekinka?

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. :wink:

To adres dilera w Niemczech.

A to jego namiary:

AUTOHAUS BAHLE GMBH

GOEBENSTRASSE 92

32051 HERFORD

DEUTSCHLAND

Tel. 05221-5975-0

 

Herford (wbrew angielskiej nazwie) - miasteczko we wschodniej Westfalii obok Bielefeld, w połowie drogi miedzy Hannoverem a Dortmundem.

Nawet znalazlem na mapie ulice na której jest autohaus.

Wiecej cierpliwości, wytrwałości i powodzenia w użytkowaniu.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc Diesel .

 

A jest jakis urzad ktory posiada ksera jakis niemieckich dokumentow danego samochodu ktory zostal sprowadzony do polski ?

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jest jakis urzad ktory posiada ksera jakis niemieckich dokumentow danego samochodu ktory zostal sprowadzony do polski ?

 

Na logikę to urz. celny i komunikacji. Pownni miec wszystko, problem moze byc z udostepnieniem tego Tobie. :mad2: Znając rzeczywistość, zapytają "Po co to Panu?" :duh: Trzeba bedzie niezłej bombonierki, żeby cos skserowały. :mrgreen:

Edytowane przez Diesel - BMW Klub Polska

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikt takich wtykow ?? :roll: :lol:

 

zeby wczesniejsza wlascicielka byla kumata bardziej to nie bylo by klopotu bo chyba ona byla pierwsza wlascicielka w polsce przynajmniej na to wskazuje sztuka dedukcji :) pierwsza rejestracja w polsce 1997 rok a w papierach od gazu data zalozenia instalacji jest na 1999 rok i na ta sama osobe chyba ze ktos mial ja 2 lata przed nia. Problem tylko w tym ze niebardzo ona jest kumata w sprawie takich rzeczy od tego auta.

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Ja mam na środku u dołu tylnej szyby byczy napis:

"Bremsen ohne Schuldern ABS serienmaBig"

Może ktoś mi przetłumaczyć z czym ja podróżuję.

Ja z niemieckiego jestem tak dobry że przetłumaczyłem - seryjny ABS

:D

 

Z góry dzięki

Lakiery sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
tez sie pokusilem o sprawdzenie historii swojej. pochodzi od dealera Biella Auto S.p.a. we wloszech a pierwsza i jedyna wlascicielka jezdizla nia w miejscowosci Ochieppo Superiore przy granicy Wloch ze Szwajcaria.

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.