Skocz do zawartości

X6 40d '10 działanie bluetooth'a


swiatex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Drodzy koledzy, mam pewne zastrzeżenia do pracy systemu bluetooth w X6. Czy u was też połączenie się telefonu z samochodem trwa dużo czasu? Dodatkowo jeżeli już połączenie zostanie ustanowione(odczyta wszystkie kontakty) to jeszcze przez kilka minut nie można rozmawiać, bo sygnał jest przerywany i jakość rozmowy jest żenująca. Także zanim połączy się na dobre to trzeba czekać lekko 10 minut. Nie znalazłem w menu opcji żeby na stałe wgrać kontakty, bo najprawdopodobniej problem powoduje spora liczba kontaktów. Zgłaszałem to w ASO na przeglądzie ale oczywiście nic nie poprawili :). Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego, ja mam sparowane 3 telefony w tym LG , Nokia CLASSIC - ta sama jak Twoja i jakis inny jeszcze ,wszystko łaczy sie bardzo szybko 2,3 sekundy . Jedyny problem w dzialaniu systemu glosno mowiacego/ zaniki glosu/ mam wtedy gdy otwarty mam szyber dach . Poza tym wszystko dziala OK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sprawdziłem na htc desire z i jest lepiej. Połączenie się, ściągnięcie kontaktów i czekanie na zanik głupiego przerywania zajmuje jakieś 20 sekund. Czas zmienić telefon :). Swoją drogą dużo macie kontaktów? Bo w nokii myślę, że mam spokojnie z 800, może to powoduje problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Zwykły mulf ogarnie Max do 250 aby wiecej niestety combox

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Może trzeba zamontować nowszy moduł lub sprawdzić poziom softu..

Bimmer Retrofit Polska


Zajmujemy się diagnostyką, kodowaniem, programowaniem, naprawą sterowników, doposażenia moduły BMW, konwersją BMW z importu, DVD FREE, CIC seria F i E, BMW APPS, imp. naprawczych kodów FSC


Nasza firma posiada w BMW AG status External Service Partner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.