Skocz do zawartości

e36 compact 1.6


donharon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem wymieniałem cały wydech środkowy i końcowy. Stary był z katalizatorem nowy to zwykł zamiennik bez katalizatora.

Pojawił się problem bo po wymianie na wolnych skaczą obrony tak jak na tym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=W8EEsNDzBx0

Pytanie czy może to być wina wydechu bez katalizatora ? Czy może sondy dodam ze przy próbie odkręcenia jej niechcąco dziabnąłem tą gume ochronną i została

rozerwana a przy odkręcaniu ze starego wydechu ta miedziana uszczelka się rozerwała na strzępy i zastosowałęm sylikon taki na wysokie temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzona sonda jak najbardziej za wahania będzie odpowiadać, obejrzyj sondę dokładnie i uszczelnij wszystko porządnie. Jeśli sonda była przed katalizatorem to jego usunięcie nie powinno bardzo zmieniać pracy sondy, chyba że ten wydech dziwne ciśnienia powoduje :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.