Skocz do zawartości

Problem ze znalezieniem szyby przedniej podgrzewanej BMW E32


Mc Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu mam problem ze znalezieniem przedniej szyby podgrzewanej do mojego BMW... Szyba jest oryginalna, tak mi szkoda, że pękła ale to też moja wina... że też wcześniej nie pomyślałem...heh :duh: Mianowicie pękła od GPS'a, nie tyle od niego co od tej przyssawki podciśnieniowej na szybę. Złapał był był był.. aż tu nagle, rano wychodzę z domu patrzę i się taki ślimak zrobił w okół miejsca gdzie był przyczepiony...(czyli sam środek szyby) ;/ nie chcę, żeby ktoś przy zakupie uważał, że samochód był bity (bo nie był) i dlatego szyba zmieniona, dlatego chciałbym prosić was koledzy z forum o radę w tej sprawie, szukam po szrotach itp i szyby albo są bez podgrzewania albo w ogóle ich nie ma... Podgrzewany zamiennik z jakiegoś badziewnego "nordglass'u" mnie nie za bardzo przekonuje, wolałbym jednak, żeby ta szyba miała znaczek BMW... Co możecie mi polecić w tej sprawie ? Czy faktycznie szukać oryginału używanego czy odpuścić sobie bo to nie ma sensu ? A może ktoś z was ma taką szybę na sprzedaż ? POMOCY ! :D pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie nową szybę z grzaniem nawet nordglasu z zielonym paskiem u góry, będziesz miał lepszą widoczność nocą, używki są porysowane od wycieraczek, od kamieni, nie zakładaj używki. Jak chcesz mieć czyste sumienie i będziesz sprzedawał auto to zrób foto tej szyby na aucie co ci pękła i kupujący będzie miał jasność dlaczego wymieniłeś. To normalna rzecz że szybę przednią się wymienia. Ja mam bez pęknięć przednią szybę ale ma ona juz 19 lat więc jest zmęczona mocno, sam się zastanawiam nad wymianą na nową.
E32 740i shadowline 93 http://bibainfo.pl/pub/91/193/208/103/2011/07/29/222713/7346/sygnatura.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem, kupiłem nową szybę w ASO, na dniach będzie zakładana. Ma i znaczek i podgrzewanie więc tak jak ma być. Z tego co mi mówili mają w Niemczech ok 180 sztuk tej szyby jeszcze w magazynie więc można brać.

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, qba_m TO CHCIAŁEM USŁYSZEĆ !! :) Ile kosztuje w ASO nowa szyba z podgrzewaniem + montaż ? (podaj osobno jakbym mógł prosić) ps. Pilkington ? :D. Epul, nie wszystkie są porysowane od wycieraczek, te porysowane po 80-120 zł są... zdjęcia mam już :D. Dzięki za wasze odpowiedzi, pozdrawiam. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku udało mi się kupić nowe oryginały na Allegro. Jakaś firma specjalizująca sie w szybach wyprzedawała stare zapasy i za podgrzewany oryginał ze znaczkiem BMW zapłaciłem 350zł. Wziąłem od razu dwie sztuki i wstawiłem w obu siódemkach, ale pamiętam, że gość miał jeszcze kilka sztuk. Nie jestem jednak w stanie odnaleźć tej aukcji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku udało mi się kupić nowe oryginały na Allegro. Jakaś firma specjalizująca sie w szybach wyprzedawała stare zapasy i za podgrzewany oryginał ze znaczkiem BMW zapłaciłem 350zł. Wziąłem od razu dwie sztuki i wstawiłem w obu siódemkach, ale pamiętam, że gość miał jeszcze kilka sztuk. Nie jestem jednak w stanie odnaleźć tej aukcji...

 

niezły fart, zazdroszczę. Normalna cena tej szyby bez zniżek w ASO to ok 1600 PLN. Zniżkami można urwać parę stów (zależy kto ma jakie układy). Ja jestem umówiony na środę po świętach na wymianę.

pozdrawiam

qba_m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.