Skocz do zawartości

E87 118d 2006r Włocławek - Baba prosi o pomoc :P


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, oglądałam dziś tę jedynkę: http://otomoto.pl/bmw-118-sprzedaje-salon-forda-navi-C22916729.html.

 

Wyposażenie całkiem fajne, w środku zadbane ale...sprzedawca poinformował mnie, że było malowane w całości oprócz dachu i pewnie miało za sobą jakiś wypadek. Widać z lewej strony przedniego zderzaka, że maleńkie kawałki lakieru schodzą (takie po 2mm). Tylne drzwi są lekko nierówne przy łączeniu z błotnikiem. Miernik do lakieru pokazywał na tym błotniku wartości 180 - 380.

 

Jak odpaliłam silnik, to przy 3tys obrotów było słychać świst - słabo ale słyszałam (nie wiem czy to źle ale na wszelki wypadek wspominam o tym:P).

 

Mam na auto 8tys euro, więc nie spodziewam się bezwypadkowego egzemplarza, ale oczywiście nie chcę kupić złomu, który za kilka chwil będzie się psuł.

Bardzo proszę Panów o pomoc w podjęciu decyzji czy zakup tej jedynki będzie słuszny.

 

Pozdrawiam, K :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To auto stoi w salonie Forda bo ktoś zostawił je w rozliczeniu. Jednak Fordowi nie zależy na sprzedaniu go, wciśnięciu złomu, więc informuje o tym, co właściciel przekazał.

Ten Pan z którym rozmawiałam akurat niewiele wiedział o nim bo pracuje w innym dziale (chyba Kredyty) ponieważ Pana od używanych akurat nie było.

 

Niestety nie dopytałam czy właściciel również nie wie po jakim wypadku ono jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę diablico, że oglądałaś auto w mojej wiosce. Nie daj sobie wmówić, że zostawił to auto ktoś w rozliczeniu. Ten salon specjalizuje się w przywracaniu do życia aut które wracają z piekła. Odpuść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w e87 widzę taka kierownicę.

Auto ogólnie jakieś "umęczone"

Trzeba było tydzien wczesniej szukać moja jedynka poszła w niedziele - kupił ją pierwszy oglądający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie taka była pod ręką :nienie: nie zdecydowałbym się na malowane całe auto w takim roczniku, za rok, dwa będzie kiszka z niego podejrzewam :? dziwne, że przebieg nie zbajerowany :cool2: chyba.. :norty: nie polecam takiego autka.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie brał,dziwne ze cała malowania i nikt nie powie;)szukaj dalej

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja nie potrafię oceniać samochodów na podstawie zdjęć - przykro mi, że nie mogę pomóc w taki sposób. Spróbuję jednak inaczej... Nie przyszło Ci do głowy, że szukając dobrej (technicznie i wizualnie) oferty wśród samochodów wystawionych w średniej, rynkowej cenie będzie trudno? Co dopiero gdy szukasz wśród ofert najtańszych? Myślisz, że te samochody są najtańsze bez powodu? Inna rzecz - zakładasz poświęcenie z budżetu części kasy na tzw. pakiet startowy - opłaty, ubezpieczenia, przeglądy, wymianę płynów + tego co tam jeszcze będzie potrzeba?

 

 

Pozdrawiam,

ecml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOD: przeczytaj regulamin, zwłaszcza część o cytowaniu poprzedzających wiadomości.

 

Być może nie zauważyłeś ale napisałam w pierwszym poście "Mam na auto 8tys euro, więc nie spodziewam się bezwypadkowego egzemplarza, ale oczywiście nie chcę kupić złomu, który za kilka chwil będzie się psuł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, ale nie wspomniałaś czy zostawiasz coś na pakiet startowy. Wklejasz do oceny najtańsze egzemplarze na rynku, więc próbowałem dać Ci do zrozumienia, że to nie jest najszczęśliwszy pomysł, zwłaszcza jeżeli chodzi o BMW. No ale jak uważasz...

 

 

Pozdrawiam,

ecml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koleżanko, a więc tak: pierwsza była już na forum całkiem niedawno trzeba by było pogrzebać co o niej tam było napisane, troche takie przesadne słodzenie o aucie jakoś nie do końcamnie przekonuje, koles może też ma o sobie takie mniemanie jaki to on cudny i najlepszy:) - z drugiej strony opis jeśli jest prawdziwy może np. Ciebie zachęcić.. Drugie Auto fajnie wyposażone naprawde xenon, navi, kubły, climatronic itp...choć pomimo mocy nieznanej mi - 90 koni, też nie jest ciekawą propozycją - chodzi mi o pochodzenie auta czyli Francja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszego linka co podałaś zwróciłem dziwną uwagę na przednią szybę-czyżby długa rysa?

drugi link to ze z francji nie radzę jechać szkoda paliwa

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszego linka co podałaś zwróciłem dziwną uwagę na przednią szybę-czyżby długa rysa?

drugi link to ze z francji nie radzę jechać szkoda paliwa

 

http://moto.allegro.pl/bmw-120d-e87-perelka-i2208424727.html:

Też zauważyłam tę rysę ale po rozmowie z właścicielem okazało się, że to tylko jakaś smuga od mycia szyby. Powiedział również, że była malowana w dwóch miejscach: 1. rysa od gwoździa, 2. otarcie na parkingu. Wg niego nie było bite.

 

Kilka osób już mi polecało ten samochód - oczywiście tylko na podstawie tej aukcji.

 

Jedno mnie zastanawia...skoro wygląda na całkiem dobrą, to czemu wciąż nikt jej nie kupił....

Edytowane przez kg666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

dlatego że jest za dobra :D

najtańsze klopsy 118d zaczynają się od 7 tysięcy plus zarobek handlarza i rejestracja.

ciężko będzie.

może w benzynę lepiej wejść?

Edytowane przez pete_wwa

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z pierwszego linka oglądał ktos z forum.. Sprzedawca miał problemy ze znalezieniem karty pojazdu. Podobno auto warte uwagi.

Sam bym się chętnie przesiadl do jedynki....ale nie do diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
dlatego że jest za dobra :D

 

 

Za dobra, znaczy podejrzana?:p

edytowałem wyżej i się spóźniłem z odpowiedzią :mrgreen:

 

najtańsze klopsy 118d zaczynają się od 7 tysięcy plus zarobek handlarza i rejestracja.

ciężko będzie.

może w benzynę lepiej wejść?

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ją oglądał już i napisał konkretnie: "Auto wygląda fajnie. Wszystko działa. Silnik ładnie chodzi, nie ściąga etc...Jeden szkopuł - właściciel nie ma karty pojazdu. Mówi, że nie miał."

 

Nie da się wyrobić tej karty? Jakiś duplikat czy coś? Może dlatego nikt jej nie chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z pierwszego linka oglądał ktos z forum.. Sprzedawca miał problemy ze znalezieniem karty pojazdu. Podobno auto warte uwagi.

Sam bym się chętnie przesiadl do jedynki....ale nie do diesla.

 

No ok ale skoro warte uwagi, to czemu jeszcze nikt jej nie kupił? :P

 

A chcesz kupić bez karty?

Zadzwoń i się zapytaj czy znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam, że można kupić bez i w WK powiedzieć, że się zgubiło i mają wyrobić wtórnik za 75zł. Jak miałabym ją kupić, to wolałabym jednak żeby właściciel teraz sam ją wyrobił - ja poczekam :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.