Skocz do zawartości

Miejsce na wzmacniacz E46 touring


radek_bmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem na etapie wymiany fabrycznego audio na coś, co moim zdaniem lepiej zagra a jednocześnie nie straci swojej funkcjonalności. Generalnie chciałbym mieć dyskretną zabudowę na dobrych komponentach. Zrobiłem nową zabudowę subwoofera w miejscu nad kołem zapasowym w bagażniku, wstawiłem głośnik Rockforda 12" oraz dorobiłem nową podłogę w celu lepszego przebicia się basu do wnętrza.

Teraz przyszedł czas na wzmacniacz i kondensator. Trzymając się tej samej zasady "dyskretnej zabudowy" chciałbym was prosić o pomysły, gdzie można to zabudować aby było funkcjonalnie i dyskretnie. Docelowo będą 2 wzmacniacze ale na razie jest wzmacniacz z kondziorem. Proszę o porady, mile widziane fotki. Jeśli będę miał chwilkę to wrzucę fotki z moich dotychczasowych prac.

Będziesz Musiał Wyprzedzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
może w miejsce ori wzmacniacza czyli za lewym boczkiem w bagażniku. Tam jest sporo miejsca ale pewnie będziesz musiał zmienić kształt boczka na taki wyprofilowany pod zmieniarkę i wzmacniacz ale to koszt 50zł. Mozesz też kupić oryginalny stelaż i po drobnej modyfikacji pewnie będzie pasowało mocowanie. Gdzieś widziałem instrukcję jak ktoś zmieniał wzmacniacz ori na inny własnie w taki sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo miejsce sobie upatrzyłem. Boczek z wyprofilowaniem już kupiłem na allegro za 20zł ale i on będzie musiał pójść pod nóż, ponieważ muszą zmieścić się 2 wzmacniacze. Kondensator zamontuję za oparciem tylnich siedzeń jest to chyba schowek na nawigację. Odległość kondensatora od wzmacniaczy to około 40-50 cm więc nie powinno być źle. W najbliższym czasie montaż kondensatora :D
Będziesz Musiał Wyprzedzać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.