Skocz do zawartości

wielki kłopot z zamkami


StreetFighter80

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku wszystkich serdecznie witam-oto macie zaszczyt powitać nowego użytkownika tego serwisu :lol:

 

Przechodząc do meritum mojej sprawy-gdy zamykam samochód kluczykiem(jak wszystkie e36-mam centralny) to automatycznie mi sie znowu otwiera niezależnie czy to z prawej czy z lewej strony samochodu zamykam,musze po prostu jeszcze raz zamknąć i jest oki(jak na razie zawsze jest tylko do 2ch razy sztuka-ale co jak dojdzie do tego ze nie zamkne??-nie mam zamiaru spać w samochodzie :lol: )-Ta usterka pojawiła sie niedawno więc mam nadzieje ze to tylko przez wilgoć-Jesli nie to sie lekko..wk.. :evil:

jeśli ktoś miał podobną "awarie" to prosze o wskazówki jak tego sie pozbyć :D

Z góry dziękuje za małe podpowiedzi i Pozdrawiam wsiech maniaków 4kółek

"A Pan 9mm Jest Pasterzem Chroniącym Moją Sprawiedliwą Dupę W dolinie Ciemności..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem , sprawdź wszystkie siłowniki od centralnego , w przypadku awarii jakiegoś siłownika samochód prubuje Cie o tym powiadomić właśnie w taki sposób jak opisałeś , u mnie był zepsuty siłownik w klapie , po wymianie wszystko chodzi jak marzenie , obajw ten powrócił przy ostatnich mrozach ( po prostu zamarzł siłownik ) po dokładnym wyczyszczeniu wszystkiego wszystko chodzi ok .Zajrzyj też do bezpieczników przy centralkach , możliwe jest też przetarcie przewodu do siłownika.

 

Najpierw zobacz czy wszystkie zamki reagują ( czyli zamykają się i otwierają ) włącznie z klapką wlewu paliwa , jeśli któryś zamek niedziała to albo jest zespsuty siłownik , albo jest przetarty przewód ( albo jeszcze coś , ale te dwie rzeczy najczęściej ) , jeśli wszystkie siłowniki działają jak neleży to zajrzyj do sterownika i sprawdź bezpieczniki.

 

Jest jeszcze jedna możliwość , która przychodzi mi na myśl , mój kolega ma taki problem że niemoże zamknąć zamka w sposób "normalny" bo ten zaraz wraca do pozycji wyjściowej (otwartej) , żeby zamknąć auto musi zaryglować drzwi i wtedy jest wporządku . Trzeba by też to sprawdzić ,

mam nadzieje że jakoś CI pomogłem , napisałem wszystko co przyszło mi do głowy :wink:

 

 

Pozdrawiam

Jeśli nie idzie na siłe , trzeba użyć jeszcze większej siły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.