Skocz do zawartości

e90 otwieranie tylniej klapy z pilota/zrobione str.7


DW1225

Rekomendowane odpowiedzi

Nie czytalem wszystkch 15 stron wspomnianego tematu ale na poczatku i na 2 stronie pisza ze oryginalne teleskopy do zabiegu sie nie nadaja musza byc od RUF :mrgreen: w oryginalne sprezyna sie nie miesci wiec to tyle nie wydawajcie na sprezynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem caly post wiec u jednego w wersji po liftowej dziala na seryjnych teleskopach z

plus sprezynki. Ale to jedyna osoba u innych dzialaja teleskopy od e39 o skoku 100mm i mocy 540N niektorym otwiera za szybko i nie wiadomo jak zawiasy na dluzsza mete. Jeden uzyl na strone 5 na druga 6 podkladek i otwiera idealnie. Proponowalbym kupic teleskopy jak wspomniane o mocy 500-520N wtedy klapa bedzie raczej z mniejsza sila sie otwierac. To ze jednym mocniej otwiera a innym slabiej uzasadnilbym tym ze jednak wszystkie teleskopy i sprezynki mowa o zielonych nie sa w 100% jednakowe . Jak powiedzialem jednemu otwiera na seryjnych od LCI ale to jedyna osoba u innych przy teoretycznie tych samych teleskopach i sprezynkach juz nie otwiera. Moze na dniach zamowie i sprawdze jak to chula wezme te 540N bo sa bardziej dostepne i jak kupie przez ebay to zawdze moge zwrocic jak bedz

e widzial ze jest to za duza moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem caly post wiec u jednego w wersji po liftowej dziala na seryjnych teleskopach z

plus sprezynki. Ale to jedyna osoba u innych dzialaja teleskopy od e39 o skoku 100mm i mocy 540N niektorym otwiera za szybko i nie wiadomo jak zawiasy na dluzsza mete. Jeden uzyl na strone 5 na druga 6 podkladek i otwiera idealnie. Proponowalbym kupic teleskopy jak wspomniane o mocy 500-520N wtedy klapa bedzie raczej z mniejsza sila sie otwierac. To ze jednym mocniej otwiera a innym slabiej uzasadnilbym tym ze jednak wszystkie teleskopy i sprezynki mowa o zielonych nie sa w 100% jednakowe . Jak powiedzialem jednemu otwiera na seryjnych od LCI ale to jedyna osoba u innych przy teoretycznie tych samych teleskopach i sprezynkach juz nie otwiera. Moze na dniach zamowie i sprawdze jak to chula wezme te 540N bo sa bardziej dostepne i jak kupie przez ebay to zawdze moge zwrocic jak bedz

e widzial ze jest to za duza moc.

 

Przy 2 teleskopach 540n to ci klapa ostro wystrzeli,ja miałem założony 1 620n a drugi oryginalny i przy otwieraniu ręcznym klapa odskakiwała mocno ze wyrywało plastikowe końcówki od amorków.

2 sprężynki mam zamówione mam nadzieje że do piątku dojdą plus mam już 2 teleskopy 390n ale jeszcze nie sprawdzałem w sobotę zobaczę dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czekam z niecierpliwością na sukces. Sam chcę to zrobić u siebie w Coupe ale niechce się bawić w kupowanie i sprawdzanie. Tak więc kibicuje i czekam na rezultaty :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie użyłem żadnych podkładek bo i tak to nic nie da przy ori teleskopach.

W jaki sposób oni użyli teleskopów od e39 jak one mają L max: 336 mm a w e90 L max:370,sam porównaj długość.

Miałem teleskopy od Lanci miały 620n przy długości L max:365 i była różnica tylko 5mm i to już zrywało plastikowe mocowania teleskopów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teleskop musi byc krotszy pomysl co sie stanie na dluzsza mete jak teleskop z sila 2 x 540N bedzie otwieral klape do konca , powyginaja sie wszystkie mocowania, podkladki musza byc aby zadzialala sprezyna

http://abload.de/img/2013-05-2613.43.42yzu3w.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=j14BqCqdwUs&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz wszystko tylko przguby kulowe ktore byly w linku podane maja za duza dziure nie chce ingerowac tak jak jeden z niemieckiego forum, ze uciol stara glowke i zamontowal nowa . Dlatego w drodze juz jest inny przegob z dziurka 10mm. Mysle ze do piatku dojdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.