Skocz do zawartości

320 problem z przetwornicą !!!


inspektor884

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio padł prawy xenon więc zamieniłem miejscami żarówki które okazał się sprawne !!! Następnie zamieniłem przetwornice i wyszło ze w tym siedzi problem więc zamówiłem na allegro używkę za 150 która po podłączeniu świeciła 30 min i to by było na tyle bo już nie zapala żarnika :x

Moje pytanie brzmi: Czy nabyłem uszkodzoną przetwornice czy też moja instalacja samochodowa mogła ją uszkodzić ???

Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam to samo ,padł mi też prawy ksenon, żarnik jest ok ,wyjałem lampe ale sam nie jestem w stanie stwierdzić co padło bo oprócz przetwornicy jest jeszcze starter który własnie często pada ,ja zawożę całą lampę do fachowców ktorzy się tym zajmują oni mają stwierdzić co do wymiany .Też miałem już kupować przetwornice ale się wstrzymałem bo szkoda kase wydawać niepotrzebnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam to samo ,padł mi też prawy ksenon, żarnik jest ok ,wyjałem lampe ale sam nie jestem w stanie stwierdzić co padło bo oprócz przetwornicy jest jeszcze starter który własnie często pada ,ja zawożę całą lampę do fachowców ktorzy się tym zajmują oni mają stwierdzić co do wymiany .Też miałem już kupować przetwornice ale się wstrzymałem bo szkoda kase wydawać niepotrzebnie.

 

Po co ??? sam to jesteś w stanie zrobić !!! ok godziny czasu zajmuje wykręcenie obu lamp i przepięcie przetwornic !!!! jak przepniesz przetwornice i bedzie lampa sprawna to już wiesz co siadło a jak nie zaskoczy to starter do wymiany i po problemie !!!!

Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest własnie ze starterem trzeba całą lampe rozebrać a to juz chyba nie jest takie proste przynajmniej dla mnie :wink: męczyłem sie ze trzy godziny z wyjęciem reflektora najgorzej ze spryskiwaczem nie wiedziałem jak wyjąć żeby ta listwe ozdobna zdjąć a w końcu jak udało mie się odkręcic te dwie śrubki pod reflektorem to nie mogłem go wyjąć bo przeszkadzał wężyk od spryskiwacza i pękło mocowanie w które on wchodzi mam nadzieje że nie bedzie ciekło ,ten wężyk strasznie sztywny jest i krótki.Dlatego wolę zapłacić pare pln niż znowu drugą lampę wyciągać hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień zmagań nie przyniósł rezultatów :cry: zamieniłem stronami lampy i co się okazało po podłączeniu sprawnej lampy przetwornica piszczy !!!!!!!!!!! więc podejrzewam zwarcie gdzieś na instalacji ;/ dodam że są to nieorginalne światła xenonowe , takie już kupiłem.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.