Skocz do zawartości

bmw e60 530d nie chce zapalić


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

witam, proszę o poradę odnośnie mojego autka. Kręci ale nie chce zapalić. Ostatnio rozładował się mi akumulator gdyż jak sądzę za długo były otwarte drzwi. Po naładowaniu akumulatora kręci ale nie odpala. Na desce mam kilka komunikatów takich jak : lampka świecąca na żółto od szyb, Lamka od układu kierowniczego. Akumulator był wyciągany z auta do ładowania. Czy jest możliwe że zblokował imobiliser.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdąża sie ze czasami trzeba zrobić synchro dde cas. Ale przed tym sprawdzić błędy.

 

Sprawdzales czy podaje paliwo?? Kontrolki to norma, słaby aku.

 

 

co oznacza synchro dde cas ?? można jaśniej

http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/834/uaec.jpg

Był Polonez, Golf III, E36, E46, .................

Jest E61i jest Git ..................................... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie tak uwaliłem samochód tuż przed duża trasą. Po zabawie z INPA, chciałem sprawdzić czy wszystko jest ok. Rano wsiadam i nie kręci. Okazało się, że niektóre funkcje DDE w INPA powodują tego typu rozsynchronizowanie EWS z DDE. Z pomocą przyszedł DIS, INPA nie chciałą w e60 tego podnieść. W tym celu w DIS wybieramy function selection i przechodzimy do menu service function/drive/diesel electronics/adjustment programs/dde-cas, wykonujemy test plan zgodnie z "kreatorem" w dis i na końcu dis wyświetli nam piękne info że teraz możemy odpalić furkę. Nerwowe przekręcenie kluczyka (odpali/nie odpali) i okazuje się, że pali.
Radość sprawia, że serce przyśpiesza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Panowie miał ktos takie szopki 525d 2005r po odpieciu aku zablokowane IMO ale co gorze kontroli abs, dsc i ogólnie choinka. DO tego brak komunikacji z DSC, i DDE to oznacza ze nie można przeprowadzic synchronizacji CAS z DDE. MA ktos pomysł jak to ogarnać? Z casem sie niormalnie łaczy ale z DDE nie można próbowane kilkoma interfejsami i programami z DDE i DSC nie da sie połączyc. Zdarzyło sie to juz drugi raz. Kiedys auto pojechło do kolesia z garwolina i zrobił to w 5 minut

NAPRAWA STEROWNIKÓW ABS BOSCH-a

Promocja dla klubowiczów 200zł :)



gg 2921736

602 888 262

LUBESLKIE okolice Łukowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.