Skocz do zawartości

e60 530d Świece


miazgat0r

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupilem nasadke (dlugosc okolo 10cm - dodam ze mieszkam w szkocji).

 

Co do samej wymiany to dzien wczesniej popryskalem wd40 wszystkie swiece, nastepnego dnia wszytskie poszly jakpo masle.Mialem ulatwione zadanie bo wyrzucalem klapki wiec mialem wszystko na gotowo przygotowane.

powodzenia pzdr

DON PEDRO - UK

http://img853.imageshack.us/img853/2999/bmwlogowallpaper300x187.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGR czyscilem u siebie benzyna i szczoteczka do zebow.

pieczek co chciałeś przez to powiedzieć?

Zapytalem

ale po co? (ta informacja)

To,ze jaki to ma zwiazek z wymiana swiec zarowych gdzie ktos mieszka...

Czy to Szkocja,czy Irlandia czy cale wyspy razem z Kaukazem i obwodem Kaliningradzkim :mrgreen: -swiece wymienia sie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EGR czyscilem u siebie benzyna i szczoteczka do zebow.
pieczek co chciałeś przez to powiedzieć?

Zapytalem

ale po co? (ta informacja)

To,ze jaki to ma zwiazek z wymiana swiec zarowych gdzie ktos mieszka...

Czy to Szkocja,czy Irlandia czy cale wyspy razem z Kaukazem i obwodem Kaliningradzkim :mrgreen: -swiece wymienia sie tak samo.

 

Kolego czytaj ze zrozumieniem :mad2: piszac ze mieszkam w szkocji nie mialem na mysli ze inaczej sie u mnie wymienia czy inaczej w polsce :nienie: :cool2: , tylko ze zakupilem nasadke o dlugosci okolo 10cm myslac przy tym ze byc moze jest problem z zakupem na juz takowej nasadki w pl. od tyle moje stwierdzenie

DON PEDRO - UK

http://img853.imageshack.us/img853/2999/bmwlogowallpaper300x187.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... byc moze jest problem z zakupem na juz takowej nasadki w pl. od tyle moje stwierdzenie

Polska raczej jest rozwinietym krajem i nie ma mysle tam,az tak zle aby byl problem z zakupem jakiego kolwiek klucza,nawet jak to ujales "na juz"

 

Dawno chyba tam nie byles :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.. klucz nasadke o długości 15cm znalazłem w swoich kluczach bez problemu a korzystam z nich wtedy kiedy jest potrzeba...

Jesli chodzi o problem jaki napotkałem na swojej drodze to zapieczone 2 śruby centralne rozpórki kielichów. Nie chciały sie odkręcić rozwaliłem 1 grzechotke przy tej operacji :mad2:

 

A jeśli chodzi o temat SZKOCJA-POLSKA dajcie sobie na wstrzymanie , obu wam dziekuje :cool2:

Bez spin! :cool2:

 

Odpale jutro bo EGR musze wyczyścić.

 

Dam znać oby nie był to sterownik świec.

 

Pzdr! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.