Skocz do zawartości

Akcje serwisowe


drpop3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Właśnie dostałem, z prośbą o pilne zgłoszenie się....., 0051940200 - wymiana przedniej, prawej regulacji szyby.

Czyżby się zaczęło?

Lepiej późno niż wcale. Dobrze, że "nie zamiatają tych rzeczy pod dywan". Daj znać jaka forma powiadomienia, i czym się potencjalny problem objawia / charakteryzuje.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mozesz powiedziec w jakiej formie dostalesz wezwanie? Ktory serwis? Co beda wymieniac i jak to tlumacza?

Przyszło poleconym. Inchcape Motor z Wrocławia. Mają wymieniać coś w mechanizmie podnoszenia bocznej szyby od strony pasażera z przodu. Czas naprawy ok. 1,5 h. U mnie faktycznie coś chrobotało przy podnoszeniu / opuszczaniu tej szyby. Ponoć o ten feler właśnie chodzi. Tłumaczą to tak, że się może nieoczekiwanie zepsuć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już przy 5.000 km wymienialy caly mechanizm podnoszenia szyb strony pasazera. Bo poprostu nie chodzi płynnie .Widocznie to fabrycznie. :P :P

dodam : moj x3 produkcja 6/2011 . bylo komunikat; " ochrona ściskowa ruchu szyb " pierszy dzien w serwisu sie nieudało naprawić .Tydzien trzeba czekać na czesci i już wszystko w porzadku .Niby zero koszty ale trzeba u nich wynając minicooper 120zl/8godzin jak kto nie chce tam czekać 4 godzin. :mad2:

Edytowane przez bthanh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
U mnie już przy 5.000 km wymienialy caly mechanizm podnoszenia szyb strony pasazera. Bo poprostu nie chodzi płynnie .Widocznie to fabrycznie. :P :P

A X3 kiedy była wyprodukowana?

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze
Ja mam na jutro zaplanowaną wizytę, uszczelnianie reflektorów czekałem i czekałem (chyba celowo zwlekali) - dziś Pani z serwisu zadzwoniła i powiedziała, że dodatkowo "za darmo" przeprowadzą dodatkową kontrole bezpieczeństwa - szczegółów nie chciała zdradzić... ciekawe czy to, to samo co Wy macie.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na 3 tygodnie przed końcem gwarancji w dniu 25.08.2013 r. w moim X3 xdrive 2.0d automat (prod. 08.2011 r. przebieg 20 700 km) wymieniono w Inchcape Motor Warszawa:

1. znaczek BMW tylny - schodził chrom.

2. 2 znaczki na drzwiach przednich z napisem xdrive2.0d - schodził chrom.

3. przekładnia kierownicza - stuki - nowa 8200 zł.

4. akumulator - padł po 18-misiacach eksploatacji - nowy 1600 zł.

 

Dziękuje firmie Inchcape Motor Warszawa, że potraktowała mnie profesjonalnie (zostałem zaproszony do serwisu po wcześniejszej wizycie w ASO według wskazań komputera), bo koszty tych napraw pewnie zamknęłyby się w kwocie 15 000 zł. Strach pomyśleć co będzie dalej z eksploatacją tego samochodu. Niestety stwierdzam ze smutkiem, że będzie to ostatnie moje BMW, bo nigdy już tego badziewia nie kupię. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na 3 tygodnie przed końcem gwarancji w dniu 25.08.2013 r. w moim X3 xdrive 2.0d automat (prod. 08.2011 r. przebieg 20 700 km) wymieniono w Inchcape Motor Warszawa:

1. znaczek BMW tylny - schodził chrom.

2. 2 znaczki na drzwiach przednich z napisem xdrive2.0d - schodził chrom.

3. przekładnia kierownicza - stuki - nowa 8200 zł.

4. akumulator - padł po 18-misiacach eksploatacji - nowy 1600 zł.

 

Dziękuje firmie Inchcape Motor Warszawa, że potraktowała mnie profesjonalnie (zostałem zaproszony do serwisu po wcześniejszej wizycie w ASO według wskazań komputera), bo koszty tych napraw pewnie zamknęłyby się w kwocie 15 000 zł. Strach pomyśleć co będzie dalej z eksploatacją tego samochodu. Niestety stwierdzam ze smutkiem, że będzie to ostatnie moje BMW, bo nigdy już tego badziewia nie kupię. Pozdrawiam wszystkich.

 

Ja myślę, że autko jest fajne. Trochę się psuje, fakt. Jest na to rada. Dokup sobie gwarancję. Do 5 lat i 100kkm kosztuje jakieś 4000 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W Auto Motor i Sport z października 2013 r przeczytałem że UOKiK informuje że BMW zgłosiło możliwość występowania usterki również w modelu X3. Przegrzanie się obwodu drukowanego podgrzewacza filtra paliwa może doprowadzić do rozładowania akumulatora i uniemożliwić uruchomienie auta. Istnieje również ryzyko wystąpienia zwarcia mogące doprowadzić do pożaru auta, nawet podczas postoju. Importer ma poinformować właścicieli listem poleconym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.