Skocz do zawartości

E36 318 problem z odpalaniem


MichalCK

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich jestem tu nowy jak i nowym właścicielem BMW E36 318i benzyna-gaz(zwykła instalacja gazowa)

opisze samochód:

BMW E36 318i z 1991r. sedan. Stan licznika to 303800tyś.

 

a tera mój problem: problem polega na tym że gdy wsiadam po nocy do samochodu i chce go odpalić to strasznie długo kreci, odpali i zaraz gaśnie(myślałem ze akumulator się rozładowywuje ale skoro po kilku próbach odpalenia zaskakuje i i jest ok). Tak jest na gazie jak i na benzynie. Problem znika jak się nagrzeje.

 

następny problem to taki że dziś jak dodałem sporo więcej gazu przy cofaniu to strzeliło pod maską. Gdy sprawdziłem co się stało to rura z dolotu odskoczyła (założę opaskę i powinno załatwić sprawę z odbijaniem dolotu. ) ale co to może się dziać że tak strzeli?

 

Proszę o pomoc w tej sprawie bo jestem bardzo zadowolony z prowadzenia się tego auta a przesiadłem się z opla astry f.

Edytowane przez MichalCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak był strzał to mogło przepływkę Ci załatwić na amen a co do pkt1 to wiele może być przyczyn sonda wspomniana przepływka czujnik wału najlepiej jak byś sprawdzał po kolei zamieniając części od sprawnego auta jakiegoś znajomego najlepiej najpierw podjedz pod komputer wszystko może się wyjaśni i popraw tytuł viewtopic.php?f=68&t=120678

Głupcem jest ten kto przecenia sam siebie...

M.]@Ř¥

Moja e36 http://bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=134&t=189558

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.