Skocz do zawartości

SKRADZIONO BMW POMOCY!!!!!


MisiuKMX

Rekomendowane odpowiedzi

witam skradziono mi około rok temu bmw 323 touring zgłosiłem to na policje ale oni z tym nic nie robili wiec już po jakimś czasie sobie odpuściłem, pomyślałem ze może pocieli je lub wzieli na części, ale ostatnio przyszło mi zdjęcie z fotoradaru z Piekar Ślaskich i teraz wiem ze ten samochód jeździ ale nie wiem jak go odnaleźć :( policja z tym nic nie robi ma zdjęcie tego kto nim jechał i zdjęcie samochodu ale i tak nic z tego, wiec mógł bym was prosić o pomoc w znalezieniu tego samochodu? ten co go odnajdzie to ma zagwarantowaną wysoką nagrodę, zdjęcie dodam jutro lub we wtorek. a tak bardzo mi teraz na tym zależy bo kto wie czy za pare dni mi nie przyjdzie następne zdjęcie z fotoradaru lub z jakiejś kradzieży. może jak ma ktoś pomysł jak znaleźć ten samochód to niech pisze. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duś policję, nie ma bata, żeby się tym nie zajęli. Zakładam, że po drodze nie ma żadnych zonków z Twojej stronki (tak tylko mówię) i że wszystko formalnie zgłosiłeś. A jak zaczną cudować to pisz ponaglenia, wezwania, odwołania, wysyłaj wszystko poleconym z potwierdzeniem odbioru, przestrzegaj dat jakie mają na rozpatrzenie Twoich wniosków i zgłoszeń. To, że im się nie chce albo że szane małe to ch... - jak masz zresztą fotę z radaru to idź też do Straży Miejskiej i niech te darmozjady też wiedzą i pomogą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zgłosiłem tak jak trzeba, zdjecie mi przyszlo w grudniu zeszłego roku i dalej nic, raz mnie wezwali i pokazali zdjęcia 4 gości czy ich poznaje a ja mówie ze nie a oni ze to już wszystko jestem wolny :/ i ze oni nie wiedzą czy znajdą to auto czy nie bo tylko przez kontrole drogową moze im wpasc w ręce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
chyba ze ktos wziol sobie twoje tablice do takiej samej beemy :D i wtedy wszytsko idzie na Ciebie :8) bo tablice jezdza na takim samym samochodzie co Ci ukradli takze policja czy ktos inny nie beda rozkminiac czy to twoje akurat auto :? sprawdza w papiery :bmw 323 tourning,zgadza sie?zgadza sie....takze nie chce Cie straszyc ale mozesz miec klopoty przez takie cos,dlatego zglasza sie kradziez nawet glupiej tafli rejestracyjnej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.