Skocz do zawartości

Klocki, Tarcze Przód, Tył - e87


pochuu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zalozylem na przod tarcze MEYLE i klocki TRW natomiast na tyl klocki i tarcze MEYLE i co Panowie beka , klocki mi piszczaly z przodu z poczatku przez dobre kilka tysiecy ale w koncu przestaly ostatnio sciagalem wszystkie zaciski by wyczyscic i pomalowan na czarno i klocki wcaz jak nowe, ale hamulec brzytwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety.. pomimo naprawde spokojnej jazzy, braku gwaltownych hamowan tarcze z przodu juz pokrzywione I bija okropnie... Masakra jakaś naprawdę. Na codzień zdecydowana większość czasu samochodem jeździ Żona a ona naprawdę delikatnie jeździ.. Ja nie wiem z czego robią te tarcze ale nie jestem zadowolony. Bede musiał chyba toczyć bo źle się jeździ i szkoda auta. Tarcze BREMBO i klocki ferodo - u mnie nie zdały egzaminu i to niezbyt wymagającego egzaminu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy radza zeby kupowac chociaz przednie tarcze w ASO wystarczylo posłuchac i byloby bez problemu... a tak wąż wychodzi z kieszeni i gryzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety.. pomimo naprawde spokojnej jazzy, braku gwaltownych hamowan tarcze z przodu juz pokrzywione I bija okropnie... Masakra jakaś naprawdę. Na codzień zdecydowana większość czasu samochodem jeździ Żona a ona naprawdę delikatnie jeździ.. Ja nie wiem z czego robią te tarcze ale nie jestem zadowolony. Bede musiał chyba toczyć bo źle się jeździ i szkoda auta. Tarcze BREMBO i klocki ferodo - u mnie nie zdały egzaminu i to niezbyt wymagającego egzaminu..

 

jeszcze jedno... co ty kolego chcesz toczyc jak dopuszczalne zuzycie tarczy jest w granicach 2 mm... wymien na nowe z ASO i zapomnij o problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.