Skocz do zawartości

Klocki, Tarcze Przód, Tył - e87


pochuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do wymiany tarcz i klocków. Z przodu i tyłu. Z tym, że zaglądając na allegro jest ich od groma Brembo, Bosch, Ferodo ect. I nie wiem na których się skupić. I czy znajdzie się coś w dobrej cenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

to zamiast sie zastanawiać poczytaj troche forum, wystarczy wpisać w wyszukiwarke na E87, E90 czy E60 "hamulce" albo "jakie tarcze"

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci odpowiem,

 

2 x kupowałem już na allegro u użytkownika AUTO-HUB tarcze ATE i nie podejrzewam aby były to podróbki, zużywają się normalnie, nie krzywią się nie skrzypią, mogę polecić z czystym sumieniem

 

http://allegro.pl/tarcze-przod-ate-bmw-1-e81-e87-e88-3-e90-120-d-320-i2058766768.html

 

P.S. klocki i czujniki zużycia również u niego kupuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem tarcze na przód i na tył nacinane i nawiercane "black diamond" i klocki EBC czerwone (są jeszcze zielone). Powiem ze sprawują sie rewelacyjnie. Fajnie buczą :D Z czystym sumieniem polecam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem tarcze na przód i na tył nacinane i nawiercane "black diamond" i klocki EBC czerwone (są jeszcze zielone). Powiem ze sprawują sie rewelacyjnie. Fajnie buczą :D Z czystym sumieniem polecam :)

 

Kolego Optimus Prime, wypadało by się przywitać, skoro to pierwszy post. :wink:

Co do tarcz i klocków, to warto też zwrócić uwagę, jaki styl jazdy preferujemy.

Po co przepłacać, skoro ktoś jeżdzi "łagodnie".

Może warto też wziąć poprawkę na to, że mamy mocniejsze hamulce niż inni... mam na myśli jadących za nami. :wink:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam :) Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem "BMW-klub.pl" :) Przyznaje Ci racje do tego co napisałeś. Ja akurat lubię jazdę dynamiczną :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem tarcze i klocki TRW kupione w sklepie po pół roku nie wiem dlaczemu ale zaczęły piszczeć wymieniać nie będe bo są nowe, trzeba będzie się męczyć .W E39 założyłem zestaw zimermann nie pylą nie piszczą mało sie zużywają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli preferujesz dynamiczną jazdę to z pewnością ATE tarcze wentylowane i nacinane natomiast klocki ceramiczne również ATE zdadzą egzamin, odradzam TRW lukas choć w zestawie tarcze+klocki są bardzo skuteczne jednak posiadają jeden szkopuł piszczą jak te autobki z komunikacji miejskiej podjeżdżające pod przystanki..... :lol:
er'senior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i za te 180pln masz nacinane i wentylowane?? Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to ogólnie hamulce już mam naprawdę dobre, dałem ponad 2 tys zł. nie żałuje :) ale kolega er/bartas napisał ze ATE nacinane i wentylowane za 180 zeta, coś mi tu nie pasuje albo ja przepłaciłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za:

2x tarcze nacinane wentylowane ATE przód 410zł

2x tarcze wentylowane tył ATE 230zł

2x klocki ceramiczne przód ATE 265zł

2x klocki ceramiczne tył ATE 235zł

2x czujniki ATE 80zł

1x szczęki hamulca recznego 110zł

łącznie zapłaciłem -1350 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze Black Diamond:

przód 390zł/szt x2 = 780zł

tył 380zł/sztx2 = 760zł

 

Klocki:

przód EBC red stuff - 255zł x2 = 510zł

tył EBC red stuff 300zł x2 = 600zł

 

razem: 2650 pln

 

Nie robiłem w ASO, w serwisie zamawia sie tylko części i robi się to samemu w domu lub u swojego mechanika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.