Skocz do zawartości

Programowanie modułu świateł X5 E53


zelig

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam kogoś z okolic Trójmiasta kto ma pojęcie o programowaniu modułu świateł w e53. Padł mi moduł świateł. Założyłem używany moduł i wszystko jest jakiś inaczej niż było przed jego założeniem najgorsze ,że nie mam teraz auto regulacji prawego ksenona. Koleś który mi go zakładał chyba nie może sobie z nim poradzić. Mam Dynamic Xenon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Zacznijcie od wgrania czystego pliku do modulu swiatel i sprawdzaniu w module frm lub lcm wpisow powiazanych z modulem poziomowania ewentualnie diagnoza przez dis.

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
witam, już po wizycie u Ryszarda. Faktycznie facet wie co robi. Moduł został przeprogramowany pod moje auto, wszystkie błędy usunięte. Ustawienie prawego ksenona przestała działać po wizycie w zakładzie w Kartuzach ( nie polecam) facet skasował mnie w sumie 250 zeta, zaczął coś robić ale nie do końca chyba wie co, ksenon zaczął co prawda świecić ale inne rzeczy zaczęły wariować, wyświetlały się błędy których przedtem nie było. Wejherowo WFK nie polecam w ogóle. Zamówiłem używany regulator który przestał działać jutro jadę zakładać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.